آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 11 خرداد 1400 11:46
توضیحات باشگاه بسکتبال شهرداری گرگان درباره تغییر سرمربی؛

جدایی «شاهین‌طبع»!

جدایی مهران شاهین‌طبع، سرمربی موفق ۲ فصل اخیر تیم بسکتبال شهرداری گرگان از این تیم قطعی شده و هیأت مدیره این تیم به دنبال رایزنی با گزینه‌های داخلی و خارجی برای سرمربیگری این تیم در لیگ امسال است.
تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از سال‌ها حضور در مسابقات لیگ برتر، با تکیه بر بازیکنان جوان، ملی پوش و دو بازیکن خارجی و البته کادر فنی با دانش و در رأس آن سرمربی موفقی به نام مهران شاهین طبع توانست جام قهرمانی لیگ برتر بسکتبال کشور را به قلعه عقاب‌ها بیاورد.
شاهین طبع در دو فصل اخیر هدایت تیم شهرداری گرگان را برعهده داشت و با اضافه کردن چند بازیکن ملی پوش به ترکیب این تیم، توانست حضور موفق و درخشانی را در این تیم داشته باشد. حالا گرگان نماینده ایران در مسابقات آسیایی خواهد بود و باید خود را برای حضور در این رقابت‌های سخت و نفس گیر آماده کند. بسیاری از هواداران این تیم منتظر بستن قرارداد جدید با شاهین طبع و بازیکنان بودند که در روزهای اخیر در صفحات هوادارای تیم بسکتبال شهرداری گرگان، خبرهایی مبنی بر جدایی مهران شاهین‌طبع، سرمربی بادانش و موفق این تیم مطرح شد. موضوعی که البته نگرانی هواداران بسکتبال را به همراه داشته است هرچند مسوولان تیم شهرداری گرگان قول دادند تا جایگزین خوبی برای شاهین طبع پیدا کنند. ضمن اینکه دلیل علت جدایی شاهین‌طبع از تیم گرگان، دوری از خانواده و بیماری مادر و لزوم نگهداری از وی، مطرح شده است. آرش فولادیان، سخنگوی باشگاه بسکتبال شهرداری گرگان با تأیید خبر جدایی مهران شاهین‌طبع از این تیم اظهار داشت: با شروع فصل نقل و انتقالات همه تیم‌ها به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای رقابت‌های پیش رو هستند و تیم شهرداری گرگان هم از این قاعده مستثنی نیست. ضمن اینکه با توجه به حضور این تیم در رقابت‌های آسیایی، باید تیم به گونه‌ای بسته شود که بتوانیم از بسکتبال ایران دفاع کنیم. وی افزود: مسوولان تیم هم تدارک لازم را برای آماده کردن تیم برای حضوری شایسته در مسابقات آسیایی و دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر، اندیشیده‌اند. در این بین به رغم همه تلاش‌ها و رایزنی‌هایی که با مهران شاهین طبع، مربی موفق دو فصل اخیر تیم شهرداری گرگان، صورت گرفت، نتوانستیم برای فصل جدید از حضور وی در تیم شهرداری گرگان بهره بگیریم.
سخنگوی باشگاه بسکتبال شهرداری گرگان درباره علت عدم تمدید قرارداد سرمربی‌گری تیم از سوی شاهین طبع گفت: اعضای هیأت مدیره تلاش زیادی برای تمدید قرارداد با این سرمربی داشتند اما وی به علت موضوعات شخصی مثل دوری دوساله از خانواده، بیماری مادر و مراقبت از ایشان ترجیح داد که از تیم جدا شود. فولادیان با اشاره به نگرانی هواداران بسکتبال گرگان خاطرنشان کرد: با حمایت‌های شهردار گرگان به عنوان مدیرعامل تیم برای حضور پر صلابت در قابت‌های فصل آینده، مذاکراتی را با برخی از سرمربی‌های داخلی و گزینه‌های خارجی خواهیم داشت. ضمن اینکه با بستن قرارداد با کادرفنی و بازیکنان هم در دست اقدام قرار دارد. وی به هواداران گرگانی تیم بسکتبال شهرداری این اطمینان خاطر را داد که مسوولان باشگاه، همه تلاش خود را برای جذب سرمربی با دانش و دارای یک کارنامه موفق برای فصل آینده انجام خواهند داد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی