• منتشر شده در سه شنبه, 24 فروردين 1400 10:29
در دیدار با دادبود؛ شهردار گرگان:

جلوه‌های بصری شهرگرگان چشم نواز است

خوانندگان برجسته و مطرح کشور در ديدار با شهردار گرگان، تحولات ايجاد شده در سطح شهر گرگان در زمان فعلي مديريت شهري را «چشمگير» و «چشم‌نواز» خواندند.
عبدالرضا دادبود شهردار گرگان در دفتر خود پذيراي دو تن از هنرمندان و خوانندگان برجسته و مطرح کشور بود. «مجيد اخشابي» خواننده ترانه هاي ماندگار تلويزيون و «حامد محضرنيا» خواننده سرود رسمي بسکتبال شهرداري گرگان با حضور در شهر گرگان به ديدار شهردار آمدند و دقايقي با وي به گفت‌وگو پرداختند.
دادبود شهردار گرگان در اين نشست صميمانه که در حضور مهندس مرتضوي رییس شوراي اسلامي شهر انجام پذيرفت، حمايت‌هاي هنرمندان و اين دو خواننده برجسته از مجموعه اقدامات شهرداري به طور خاص در تيم بسکتبال را مايه دلگرمي عنوان کرد.
وي با تشريح پروژه هاي درحال احداث شهرداري بيان کرد: در دوره فعلي مديريت شهري تلاش کرده ايم در کنار مسائل ترافيکي، به مطالبات ديرينه شهروندان نيز جامه عمل بپوشانيم.
شهردار گرگان با اشاره به پروژه هايي نظير شهربازي مدرن، بازار موزه هفت شهر و مرکز اسناد شهرداري اظهار کرد: پروژه شهربازي مدرن جزو آرزوهاي 30 ساله شهروندان بوده که هم اکنون مراحل ساخت آن با قدرت در حال انجام است و فاز نخست آن در قالب نصب سورتمه تا دو ماه آينده به بهره برداري خواهد رسيد.مجيد اخشابي نيز که اصالتي شمالي دارد و بارها به شهر گرگان سفر داشته است در اين ديدار به تحولات شهر اشاره کرد و گفت: بسيار خرسندم که تحولات بصري و زيبايي هاي محيطي در سطح شهر گرگان نسبت به سال هاي قبل ايجاد شده و اين تحولات به جذابيت‌هاي شهر کمک فراواني داشته است.
وي به مقايسه جاذبه هاي گردشگري شهر گرگان با ساير شهرها پرداخت و بيان کرد: دليل اينکه شهر گرگان نسبت به برخي شهرها پيشرفت چشمگيري داشته به فعاليت مديران جوان و مديريت شهري کارآمد مربوط مي شود و شهروندان گرگاني بايد قدر چنين مديراني پرتلاشي را بدانند.اين هنرمند بنام که سفرهاي بسياري به اقصي نقاط کره خاکي داشته است ابراز اميدواري کرد: اميدوارم با تداوم فعاليت شهردار و مديران شهري شاهد توسعه بيشتر و رقم خوردن اتفاقات بهتر در شهر زيباي گرگان باشيم.
حامد محضرنيا نيز در اين نشست صميمي به موفقيت‌هاي تيم بسکتبال شهرداري اشاره و اظهار کرد: مهم‌ترين عوامل موفقيت تيم بسکتبال شهرداري، همراهي يک تيم منسجم و کاربلد در داخل تيم شامل کادرفني تا بازيکنان و بيرون تيم که همان مديران شهرداري هستند، بوده است و با اين ترکيب قهرماني کاملاً در دسترس است.
اين هنرمند مطرح به حمايت برخي هنرمندان مشهور کشور از تيم بسکتبال شهرداري اشاره کرد و گفت: تعدادي از هنرمندان و بازيگران در اين مدت حمايت خود را از تيم بسکتبال شهرداري نشان داده اند که اين موضوع حکايت از مردمي بودن اين تيم و توانمندي مديريت مجموعه دارد.
در پايان اين نشست، هديه اي به رسم يادبود از سوي دکتر دادبود شهردار گرگان به دو خواننده برجسته کشور اهدا کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی