آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 11 شهریور 1398 05:04
استاندار مازندران در جشنواره شهید رجایی استان:

فساد، بی‌عدالتی و تبعیض مردم را آزار می‌دهد

 
 
 
 

هر ساله  بعد از هفته دولت، عملکرد دستگاه‌های اجرایی در قالب جشنواره شهید رجایی ارزیابی و دستگاه‌های برتر معرفی  می‌شوند و مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرند.
احمد حسین‌زادگان، استاندار در جشنواره شهید رجایی استان با بیان اینکه دولت در بدترین شرایط در حال مدیریت امور است، گفت: فساد، بی‌عدالتی و تبعیض مردم را آزار می‌دهد، بنابراین مهمترین بحث، رضایت‌مندی مردم است که تمامی کارگزاران دولت باید همه  هدف‌شان معطوف به نتیجه کار که همان رضایت خداوند متعال و مردم است، باشد. 
استاندار با تاکید بر انجام کارهای فوق‌العاده و جدید در دستگاه‌ها، بیان کرد: اعتقادمان این است که جدای از کارهای روتین و عادی که شرح وظایف دستگاه‌های اجرایی است، حتما ظرفیت‌هایی در حیطه کاری آنها وجود دارد که می‌توانند با نوآوری و پشتکار، کارهای جدیدی برای استان رقم بزنند. 
حسین‌زادگان با اشاره به انتخاب دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی، اظهار داشت: به تناسب نوع فعالیت دستگاه، مصادیقش هم متفاوت است و طبیعتاً شاخص‌ها در حوزه امور زیربنایی با حوزه حمایتی یا بهداشت و درمان و سلامت با هم فرق دارند. 
وی افزود: امسال جدا از شاخص‌های تعیین شده تعدادی از مدیرانی که در حیطه کاری خود کارهای فوق‌العاده ای جدا از شرح وظایف انجام دادند، مورد تقدیر قرار گرفتند، البته به این منزله‌ نیست که تلاش‌ها و زحمات مدیران دیگر ما که فاصله  امتیازی چندانی با مدیران منتخب نداشته اند، نادیده گرفته شود. 
وی خاطر نشان کرد: امیداریم سال آینده مدیران آن‌قدر کار خارق العاده انحام داده باشند که کار انتخاب را برای ما سخت کنند. 
حسین‌زادگان به ضروری بودن نقش  دستگاه‌های نظارتی اشاره کرد و گفت: باید مراقبت کرد تا نظارت‌ها تبدیل به دخالت نشود و در راستای وفاق و همدلی باشد چرا که مردم دولت را می‌شناسند.
استاندار افزود: تضعیف کردن دولت موجب تضعیف نظام می‌شود لذا بایست به مدیران دستگاه‌ها اعتماد داشت و اختیار داد تا در جهت برآورده ساختن مطالبات به‌حق مردم گام بردارند. 
وی تاکید کرد: استان باید با اراده مشترک و عزم جدی مدیریت شود زیرا مطالبات انجام نشده جامعه، نارضایتی مردم را همراه دارد و دولت را ناکارآمده جلوه می‌دهد. 
حسین‌زادگان عنوان کرد: برای بالا بردن رضایت مردم باید کار فوق العاده انجام داد لذا به منظور از بین بردن ناامیدی در جامعه باید میزان خسارتی که به مردم وارد می‌شود با همیاری مسئولان و برون‌سپاری فعالیت‌ها، 
کاهش یابد.
استاندار در پایان خواستار افزایش مشارکت بانوان در سهم مدیریتی استان شد و از مدیران خواست تا روسای ادارات شهرستان‌ها را از بین بانوان 
انتخاب نمایند. 
وی همچنین گفت: اعتقادمان این است که جدای از کارهای روتین که شرح وظایف دستگاه‌های اجرایی است، ظرفیت‌هایی در حیطه کاری آنها وجود دارد که می‌توانند با نوآوری و پشتکار، کارهای جدیدی برای استان 
رقم بزنند. ‎
گفتنی است در پایان این مراسم از دستگاه‌های اجرایی که بیشترین میزان رشد امتیاز را نسبت به سال گذشته در دو بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی و اقدامات برجسته داشتند، قدردانی به‌عمل آمد.
 دانشگاه علوم پزشکی مازندران یکی از دستگاه‌هایی بود که در پانزدهمین جشنواره شهید رجایي مورد تجليل قرار گرفت.
در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان مازندران دانشگاه علوم پزشکي مازندران با اجراي برنامه کاهش ميزان پرداختي در ۲۵ بيمارستان تحت پوشش، اجراي برنامه ارتقای هتلينگ در ۲۵ بيمارستان، اجراي برنامه تحول نظام سلامت و استقرار سامانه الکترونيك ارجاع توانست رتبه برتر را در حوزه اقدام برجسته كسب كند و  تنديس ويژه و لوح سپاس اين جشنواره توسط احمدحسين‌زادگان استاندار مازندران به دكتر سيد عباس موسوي ریيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران 
اهداء شد. آبفار مازندران نیز  برای چهارمین سال متوالی در جشنواره شهید رجایی مقام اول  را کسب کرد.
شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان با کسب رتبه اول در جشنواره شهید رجایی سال 98 در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی برای چهارمین سال متوالی خوش درخشید.
در این جشنواره که در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری مازندران برگزار شد مهندس مجید عبدالهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، تندیس و لوح تقدیری از مجید حسین‌زادگان استاندار مازندران دریافت کرد و از زحمات وی قدردانی شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی