آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 08 مرداد 1398 10:11

فرماندار رشت خواستار کنترل نرخ کالاها در ساعات غیر اداری شد

 
 
 

فرماندار شهرستان رشت گفت: باید کشیک‌هایی حتی در ساعات غیراداری برای بازرسی و نظارت بر روی نرخ کالاها درنظرگرفته شود. 
میرشمس مومنی‌زاده در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر و ساماندهی سواحل شهرستان رشت اظهار داشت: خونگرمی و مهمان‌نوازی مردم شهرستان رشت ما را مکلف می‌کند که امکانات لازم برای ورود مسافران را فراهم کنیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان رشت بیان کرد: افزایش ورود مسافران اثرات مثبتی بر اقتصاد شهرستان رشت دارد لذا خدمات ما باید به‌گونه‌ای باشد که منتج به افزایش ورود مسافران شود.
وی با اشاره به ضرورت توجه به حوزه زیرساخت‌ها و خدمات مستمری که دستگاه‌های اجرایی باید به مسافران ارائه دهند گفت: باید زیرساخت‌های بخش‌های مختلف و واحدهای گردشگری در سطح شهرستان رشت را 
گسترش دهیم.
مومنی‌زاده با بیان اینکه هرساله در ایام تعطیلات مسافران زیادی وارد گیلان و شهرستان رشت می‌شوند افزود: باید با جدیت و نظارت بیشتری به مسافران خدمات ارائه دهیم و معرفی جاذبه‌های گردشگری و طبیعی شهرستان رشت نیز در ورود مسافران بیشتر تاثیرگذار است.
فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر استقرار ایستگاه ثابت اطلاع‌رسانی و راهنمایی مسافران در این شهرستان عنوان کرد: تابستان فرصت مغتنمی برای برگزاری جشنواره‌های مختلف و کار فرهنگی است و مسئولان بایستی از فرصت باقیمانده به‌خوبی بهره گیرند.
مومنی‌زاده مهم‌ترین خدمت به مردم را تامین نظم و امنیت دانست و تصریح کرد: باید به نحو شایسته نظم و آرامش را برای مردم فراهم کنیم و در پیک دوم سفرها یعنی در ایام شهریور تلاش‌ها را مضاعف کرده تا برای مسافران مشکلی به‌وجود نیاید.
نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با اشاره به کنترل نرخ کالاها تاکید کرد: بایستی کشیک‌هایی حتی در ساعات غیراداری برای بازرسی و نظارت بر روی نرخ کالاها انجام شود تا تخلفی در این رابطه موجب آزار مردم و مسافران نشود.
وی از زباله‌های انباشته شده در ورودی و خروجی راه‌ها گله کرد و گفت: با وجود تذکرات متعدد هنوز شاهد انباشت زباله در مناطق مختلف هستیم و مسئولان مربوطه بایستی نسبت به پاکیزگی و نظافت شهر و روستاهای گیلان جدی‌تر اقدام کنند زیرا باعث قضاوت مسافران درباره فرهنگ مردم گیلان و رشت می‌شود.
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به غرق شدن تعدادی از مسافران در رودخانه‌های استان گیلان تصریح کرد: در حاشیه رودخانه‌ها با نصب تابلوهای هشدار و فنس کشی آن محل در صورت لزوم اقدام شود تا شواهد حوادث ناگوار نباشیم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی