آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 26 تیر 1398 10:34
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در حاشیه نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری خبر داد؛

تجلیل از 4 فرهنگی و 2 دانش‌آموز برگزیده مازندران

 
 
 
 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در حاشیه نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری که با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور، حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، در سالن اجلاس تهران برگزار شد، از تجلیل چهار فرهنگی و دو دانش آموز برگزیده و برتر استان مازندران در پرسش مهر خبر داد.
عسکری نیکزاد در حاشیه این کنگره گفت: مهمترین هدف در طرح سوال پرسش مهر، آماده‌سازی ذهن دانش‌آموزان نسبت به تحولات مهم کشور و کمک به بالابردن سطح فکری آنان است.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در ادامه تصریح کرد: نوزدهمین دوره پرسش مهر با تأکید بر یکی از این مسائل مهم و اساسی جامعه در روز اول مهر با حضور رئیس‌جمهور آغاز شد. دکتر روحانی از دانش‌آموزان پرسیدند: در سال گذشته چه مهارت‌هایی را در مدرسه آموختید و چه انتظاراتی دارید؟ دانش‌آموزان باید پاسخ می دادند که چه کسی و کدام معلم در زمینه مهارت‌آموزی به آنان کمک کرده است و کدام مهارت برای آینده آنان مفید است.
نیکزاد اضافه کرد: در نوزدهمین پرسش مهر ریاست جمهوری چهار فرهنگی به ترتیب علی امیرپور از آمل، علیرضا دهرویه از سوادکوه شمالی، محمد مقیم پور بیژنی از بابل و سید حسین جعفرنژاد و دو دانش‌آموز به ترتیب امیرحسین خانلرزاده و علی نبی زاده هر دو از بابل به عنوان نفرات برگزیده مورد تجلیل قرار گرفتند.
شایان ذکر است ۲میلیون و ۲۲۱هزار و ۷۳۹اثر به دبیرخانه فرستاده شد و در بخش فرهنگی ۳۸۰هزار اثر، بخش هنری یک‌میلیون و ۸۴۱اثر از سوی دانش‌آموزان و معلمان ارسال‌شده است که پس از داوری در سطح منطقه و استانی ۲۵۱اثر بر اساس سهمیه ابلاغی انتخاب شدند که امروز از آنان تقدیر به عمل آمد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی