آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 23 تیر 1398 10:09
مدیرکل بیمه سلامت مازندران در سفر وزیر بهداشت به مازندران خواستار شد؛

تخصیص ردیف اعتبار مستقل برای برنامه پزشک خانواده در مازندران

 
 
 
 

مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی در جلسه شورای اداری شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت که با حضور دکتر نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در تالار اجتماعات بیمارستان رازی چالوس برگزار شد،خواستار تخصیص ردیف اعتبار مستقل برای برنامه پزشک خانواده در مازندران شد.
دکتر ظفرمند، بیان داشت: نیمی از جمعیت استان مازندران تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که این جمعیت سالانه بیش از شش میلیون بار مراجعه به مراکز درمانی دارند. وی سهم غرب مازندران را در این مراجعات سالانه ۴۳۰ هزار بار مراجعه اعلام نمود‌.
دکتر ظفرمند در ادامه اعلام کرد : در راستای افزایش سطح دسترسی بیمه شدگان به خدمات بیمه ای و درمانی مورد نیاز، ضمن واگذاری امور بیمه گری به دفاتر پیشخوان و بخش خصوصی سطح استان ادارات بیمه سلامت را نیز در شهرستانهای نوشهر و کلاردشت دایر نمودیم و بر این اساس می توان با تاسیس مدیریت بیمه سلامت در غرب استان این سطح دسترسی ها را 
بهبود بخشیم.
وی با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات مهندس موهبتی، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در راستای تامین اعتبارات مورد نیاز طرح ملی پزشک خانواده در استان مازندران که تاکنون تقریبا پرداخت‌ها در این بخش به روز می‌باشد، خواستار تخصیص ردیف اعتبار مستقل برای حمایت هرچه بیشتر از اجرای طرح عظیم پزشک خانواده در مازندران شد.
وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح‌های نوین الکترونیکی سازمان بیمه سلامت در استان مازندران که با تلاش‌ها و تعامل و همراهی دانشگاه‌های علوم پزشکی و تمامی تلاشگران عرصه نظام سلامت با سرعت در حال انجام است از کسب رتبه نخست اداره کل بیمه سلامت مازندران در ارسال و رسیدگی الکترونیکی اسناد بیمارستانی در کشور به عنوان یک دستاورد استانی یاد کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی