آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 08:58
هانیه رستمیان:

برگزاری اردوی برون مرزی با اردوی داخلی قابل قیاس نیست

 
 
 
 

رستمیان ملی‌پوش ساروی تیم ملی تیراندازی گفت: معتقدم رفتن به اردوی برون مرزی با برگزاری اردوی داخلی در یک سطح نیست.
هانیه رستمیان، در خصوص شرایط تیم ملی تیراندازی اظهار داشت: تمرینات تیم ملی از ۱۷ اردیبهشت شروع شده و طبق تصمیم کادرفنی قرار است تا پیش از اعزام به اردوی هانوفر این اردو‌ها ادامه داشته باشد. خوشبختانه شرایطی پیش آمده که قبل از مسابقات جام‌جهانی مونیخ می‌توانیم یک اردوی تمرینی را در هانوفر آلمان برگزار کنیم و به طور حتم برگزاری این اردو باعث می‌شود تا آمادگی ملی‌پوشان بالاتر برود.
وی در مورد اینکه احتملا به دلیل مشکلات مالی اردوی هانوفر لغو شود، گفت: من خبری در این خصوص نشنیده‌ام و فقط مسئولان از ما خواستند تا برای گرفتن ویزا اقدام کنیم که ما هم این کار را انجام دادیم. همه چیز به نظر مسئولان بستگی دارد که آیا به اردوی تمرینی هانوفر اعزام شویم یا خیر. اگر اردوی هانوفر لغو شود به ضرر ما تمام خواهد شد چون برگزاری اردوی برون مرزی با برگزاری اردوی داخلی قابل قیاس نیست.
ملی‌پوش تیم ملی تیراندازی در ادامه گفت: خیلی خوشحالم اولین سهمیه المپیک توکیو برای ایران را رشته تیراندازی و نجمه خدمتی کسب کرد. به نظرم در مسابقات کسب سهمیه المپیک چون رقابت‌ها سخت و فشرده است کوچکترین اشتباهی باعث می‌شود تا زحمات یک ورزشکار از بین برود. من در مسابقات جام‌جهانی چین رکوردهای خوبی را ثبت کردم و حتی توانستم دو نمره رکوردم را ترقی بدهم اما با بدشانسی نتوانستم فینالیست شوم. سعی می‌کنم در جام‌جهانی مونیخ این نتیجه را جبران کنم. می‌خواهیم در دو جام‌جهانی و قهرمانی آسیا تعداد سهمیه‌هایمان را افزایش دهیم.
رستمیان با اشاره به اینکه کار سختی پیش‌روی تیراندازان برای گرفتن کسب سهمیه المپیک در جام‌جهانی مونیخ وجود دارد، تصریح کرد: به علت اینکه این مسابقات یکی از مراحل گزینشی کسب سهمیه المپیک توکیو به حساب می‌آید صددرصد رکوردهای بالایی توسط تیراندازان ثبت خواهد شد و همین موضوع مقداری کار را برای ما سخت می‌کند. تمام تلاشمان بر این است تا نتیجه خوبی کسب کنیم. مونیخ از جمله مسابقاتی است که بیشترین تعداد شرکت کننده را دارد و فکر می‌کنم بالای ۸۰ کشور در این مسابقات حضور داشته باشند.
وی در خصوص اینکه آیا مسئولان پاداشی را برای مدال برنزش در جام جهانی هندوستان در نظر گرفتند یا خیر، اظهار داشت: به علت اینکه مسئولان عنوان کردند در جنگ اقتصادی قرار داریم پاداشی برایم در نظر نگرفتند. فقط امیدوارم که مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان بیشتر به فدراسیون تیراندازی کمک کنند.
دارنده مدال برنز جام جهانی هندوستان در خصوص مشکلات فشنگ هم گفت: مشکل فشنگ از زمان گذشته تا الان وجود داشته است و متاسفانه نسبت به رقبا با فشنگ کمتری تمرین می‌کنیم هر چند که با این وجود توانسته‌ایم نسبت به برخی از کشورها در مسابقاتی که حضور یافته‌ایم نتیجه بهتری را کسب کنیم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی