آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 28 فروردين 1398 09:47
مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

مهم ترین راهکار پیشگیری از هدررفت منابع منطقی کردن هزینه‌ها است

 
 
 
 

مدیرکل بیمه سلامت مازندران منطقــی کردن هزینه‌ها در بخش سلامت را یکی از راهکارهای مهم بیمه سلامت در جلوگیری از هدررفت اعتبارات برشمرد و افزود: در غیر این صورت هیچ منابعی پاسخگوی تامین هزینه های بخش سلامت نخواهد بود.
دکتر رسول ظفرمند، در ادامه دیدارهای مردمی و ملاقات حضوری با مردم شریف و بیمه شدگان غرب استان در شهرستان کلاردشت ضمن تاکید بر لزوم دیدار مستمر مسئولان با مردم گفت: ملاقات‌های مردمی ضمن افزایش مشارکت مردم در جامعه موجب رفع مسائل و مشکلات شهروندان می‌شود. وی خدمت صادقانه به مردم را از اولویت‌های اساسی سازمان بیمه سلامت برشمرد و افزود: حل مشکلات مردم از تاکیدات دولت است و این مهم همواره در دستور کار مدیران و مسئولان بیمه سلامت قرار دارد.
وی افزود: سازمان بیمه سلامت ایران توسعه خدمات الکترونیکی و گسترش مراکز ارائه دهنده خدمات مورد نیاز بیمه‌ای به مردم را سرلوحه کارهای خویش قرار داده و با تدوین منشور حقوق بیمه‌شدگان‌، دایر نمودن و راه‌اندازی میز خدمت و استفاده از تلفن گویا و سامانه 1666 سعی در آشناسازی مردم با حقوق خود بر  اساس قوانین و مقررات سازمان نموده است تا خدمات مورد نیاز مردم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به دست آنها برسد.
مدیرکل بیمه سلامت مازندران همچنین ضمن تقدیر از مجموعه مسئولین این شهرستان علی الخصوص فرماندار جهت پیگیری و ارتقاء سطح سلامت مردم منطقه افزود: 53 درصد از جمعیت شهرستان کلاردشت تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که به عنوان شهر زیر بیست هزار نفر در قالب پزشک خانواده خدمات درمانی مورد نیاز را دریافت می نمایند. وی افزود: ما حاضریم در راستای افزایش رضایتمندی بیمه شدگان منطقه با هماهنگی فرمانداری ، تمامی جمعیت غیر روستایی این شهرستان را  نیز در قالب پزشک خانواده شهری تحت پوشش قرار دهیم.
دکتر ظفرمند همچنین اعلام کرد:  بیمه سلامت مازندران سالانه بالغ بر هفتصد میلیارد تومان بابت هزینه درمان بیمه‌شدگان استان پرداخت می‌نماید و بر این اساس برای هزینه درمان سرپایی بیمه شدگان روستایی نیز سالانه مبلغ 127 هزار تومان سرانه برای هر بیمه شده روستایی پرداخت می‌نماید.
دکتر ظفرمند در ادامه منطقی نمودن هزینه‌ها در بخش سلامت را یکی از راهکارهای مهم بیمه سلامت در جلوگیری از هدررفت منابع سلامت برشمرد و افزود: در غیر این صورت هیچ منابعی پاسخگوی تامین هزینه‌های بخش سلامت نخواهد بود.
در ادامه این جلسه، کامران پولادی ، فرماندار کلاردشت نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از حضور مدیرکل بیمه سلامت مازندران در این شهرستان و پاسخگویی و پیگیری مطالبات مردمی، افزود: دولت تدبیر و امید خدمات مهمی در بخش سلامت به مردم ارائه نموده است وی از پوشش بیمه ای تمامی افراد فاقد پوشش بیمه درمان توسط سازمان بیمه سلامت را یکی از کارهای مهم دولت در بخش سلامت برشمرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی