آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 25 بهمن 1397 10:57
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران عنوان کرد:

توسعه زیرساخت‌های راه‌های استان اولویت اصلی راه و شهرسازی مازندران

 
 
 
 

راه، عاملی پیوسته جهت کیفی سازی و گسترش ظرفیت‌های توسعه اقتصادی و عمرانی می‌باشد.
سید محمد نظری در مراسم کلنگ زنی تعریض محور چهارخطه  فریدونکنار به آمل  با ذکر این نکته که توسعه زیرساخت راه‌های استان از مهم‌ترین برنامه‌هایمان می‌باشد افزود: راه عاملی است که به طور کامل با استفاده از آن، حرکت امکان پذیر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد‌:  شبکه راه‌های ارتباطی مهم‌ترین و حساس‌ترین فضاهای عمومی یک  شهر و استان می‌باشند زیرا درصد زیادی از سطح شهرها به فضاهایی همچون محورهای مواصلاتی و شوارع اختصاص دارد.
وی تصریح کرد‌: با توجه به آنکه شهرستان فریدنکنار از ظرفیت‌های مناسبی در حوزه گردشگری برخوردار است و محور مواصلاتی به آمل و بابلسر می‌باشد و همچنین  اولین بندر خشک اقتصادی در این شهرستان قرار دارد  لذا توسعه زیرساخت‌های  راه این شهرستان که از جمله نقاط استراتژیک استان می‌باشد  از اولویت های مهم ادره کل راه و شهرسازی است.
وی در پایان خاطرنشان کرد‌: راه عاملی پیوسته جهت کیفی‌سازی و گسترش ظرفیت‌های توسعه‌ای می‌باشد که به همین منظور درصدد هستیم با اجرا و عملیاتی نمودن پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی شاهد بالفعل نمودن ظرفیت‌های حوزه اقتصادی شهرهای استان بویژه شهرهای استراتژیکی همچون فریدونکنار  باشیم.
همچنین در راستای  اجرای مواد پنجم هشتم نهم و دهم دستورالعمل اجرایی پدافند غیرعامل استان‌ها و به منظور احصاء تهدیدات و آسیب‌پذیری‌ها و ارائه راهکارهای مناسب برای کاهش خسارت‌های احتمالی  استاندار مازندران طی حکمی سید محمد نظری را بعنوان عضو شورا و رئیس کارگروه راه و شهرسازی پدافند غیرعامل استان انتخاب نمود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی