آخرین اخبار :
 • منتشر شده در یکشنبه, 14 بهمن 1397 05:28
مصاحبه با سرآشپز رضا جعفریان و پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون:

رضا جعفریان و پژمان بازغی: اخلاق مدار و مردمی هستیم

 1. استاد رضا جعفریان، جوان موفق عرصه آشپزی و رستوران داری که در حال حاضر سهام دار کافه رستوران برگرهال واقع در میدان فرهنگ یوسف آباد ابتدای خیابان 38 می‌باشد. وی در کار خود بسیار باهوش و در پخت و پز غذاها به خصوص فست فود بسیار توانمند است.وی همانند پژمان بازغی علاقه مند به غذاهای اصیل ایرانی است. با وی و پژمان بازغی از هنرمندان خوب کشورمان گفت وگویی ترتیب داده ایم که شما را یاد آور غذای محبوب و سنتی ایرانیان می‌اندازد.
 2. رضا جعفریان: من خودم شخصا به اخلاق مداری در کار بسیار معتقد هستم و سعی کرده ام در درجه اول اخلاق را پیش زمینه کاری خودم قرار دهم و خداروشکر سعی من این است که هیچگاه دچار غرور نشوم.
 3. پژمان بازغی: متاسفانه برخی از دوستانی که تازه وارد دنیای سینما می‌شوند به آن صورت در مورد این حرفه مطالعه ندارند، کارهایی را مرتکب می‌شوند که در شان و شخصیت یک هنرمند نیست. من فکر می‌کنم اگر فرد با مطالعه بیشتر و اینکه صرفا کارش را به درستی انجام دهد دیگر اسیر حاشیه‌های اطراف خود نمی‌شود.و من سعی کرده ام همیشه اخلاق مدار و مردمی در کار باشم.
 4. رضا جعفریان: سرآشپزهایی موفق هستند که بیشتر از همه خلاقیت داشته باشند. ما در برگرهال سعی کرده ایم غذاهایی را به مشتری سرویس بدهیم که دارای بالاترین طعم و مزه و کیفیت است و حجم مشتریان در این کافه رستوران نشان دهنده رضایت مردم از کار ما است و همین ما را بسیار خوشحال می‌سازد.
 5. پژمان بازغی: من اصالت گیلانی دارم و تا آنجا می‌دانم که غذاهای گیلانی، بعد از میلان ایتالیا دومین منوی ثبت شده در سازمان غذا است. من معتقدم غذاهای ما ایرانی‌ها به طور معمول با گوشت و مرغ عجین شده است اما خاصیت غذای استان من این است که غذاهای گیاهی با خاصیت بالا در غذاهای گیلانی زیاد دیده می‌شود. باقالا قاتو، سیر واویج و خیلی از غذاهای گیاهی پرخاصیت دیگر که در این استان وجود دارد.من خودم عاشق خوروشت فسنجان البته با دست پخت مادرم هستم. میرزا قاسمی هم از غذاهای پرخاصیت استان من است.
 6. رضا جعفریان: من خودم هم به شخصه همانند آقا پژمان بازغی به غذاهای اصیل و سنتی اعتقاد راسخی دارم و در همین مصاحبه دوست دارم شخصا از این هنرمند خوب کشورمان دعوت کنم تا هر وقت آقا پژمان گذرش به یوسف آباد خورد خوشحال می‌شوم به کافه رستوران ما هم سری بزنند که جای افتخار است.
 7. پیج فضای مجازی سرآشپز جعفریان reza_jafariyan.chef می‌باشد. و علاقه مندان می‌توانند کارهای استاد جعفریان را اینجا دنبال کنند. با تشکر از استاد رضا جعفریان سهامدار کافه رستوران برگر هال و همچنین آقای پزمان بازغی که وقت خودشان را به ما اختصاص دادند.
 8.  
 9.  
 10.  
 11.  
 12.  
 13.  
 14.  
 15.  
 16.  
 17. پیج فضای مجازی سرآشپز جعفریان reza_jafariyan.chef می‌باشد. وی سهامدار و سرآشپز کافه رستوران برگرهال @burgerhall واقع در میدان فرهنگ یوسف آباد خیابان 38 است

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی