آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 10 بهمن 1397 10:45
اکبرمیثاقیان:

حسین زادگان را از زمان حضورم در شموشک می شناسم

 
 
 
 

سرپرست و سرمربی تیم خونه به خونه مازندران با مجید حسین زادگان، استاندار مازندران دیدار و گفتگو کردند.

ابراهیم محمودی، سرپرست تیم خونه به خونه در این خصوص به رسانه رسمی باشگاه گفت: مشکلات به وجود آمده در روند تکمیل ورزشگاه هفت تیر بابل سبب شد تا صبح سه شنبه به همراه آقای میثاقیان دیداری صمیمانه با جناب آقای حسین زادگان داشته باشیم و جا دارد از ایشان بابت استقبال گرم شان تشکر و قدردانی کنم.
محمودی در ادامه افزود: آقای استاندار قول مساعد دادند پیگیری های لازم را جهت تکمیل پروژه ورزشگاه هفت تیر بابل داشته باشند و دستورات لازم را به مسئولان ذیربط ابلاغ فرمودند. وی خاطرنشان کرد: طبق توصیه جناب حسین زادگان دیدار این هفته مان مقابل گل گهر سیرجان را استثناً در ورزشگاه شهدای سیمرغ برگزار خواهیم کرد و تاکید شد سایر دیدارهای خانگی را در ورزشگاه هفت تیر به میدان می رویم.
سرپرست خونه به خونه در پایان گفت: با پیگیری و قول مساعد استاندار محترم مازندران این امید می رود پروژه تکمیل ورزشگاه هفت تیر تا ۲۲ بهمن به اتمام برسد.
اکبر میثاقیان نیز در گفتگویی کوتاه با رسانه رسمی باشگاه گفت: خدا را جلسه خوبی با استاندار مازندران داشتیم. میثاقیان در ادامه افزود: بنده آقای حسین زادگان را زمانی که در شموشک نوشهر بودم می شناختم. ایشان یک فرد فوتبالی و بسیار بااخلاق هستند و ارادت خاصی به ایشان دارم.  وی خاطرنشان کرد: آقای استاندار به دغدغه های امروز ما نیز با سعه صدر گوش فرا دادند و قول دادند در تمام زمینه ها همکاری لازم را با باشگاه خونه به خونه داشته باشند که جای تقدیر دارد. سرمربی خونه به خونه در پایان گفت: ان شاالله با تمام قوا و با حمایت هواداران پرشورمان مقابل گل گهر سیرجان قرار خواهیم گرفت. گفتنی است، تیم خونه به خونه در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال کشور ساعت ۱۴ روز پنجشنبه این هفته در ورزشگاه شهدای سیمرغ به مصاف گل گهر سیرجان صدرنشین رقابت ها خواهد رف

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی