• منتشر شده در یکشنبه, 14 مرداد 1397 07:57
گزارش خبرشمال از افسوس نکونام از کسب یک امتیاز برای بازی خوب تیمش:

نشد تراکتورسازی پر مهره را ببریم

 
 
 
 
 
 

سرمربی تیم فوتبال نساجی اعتقاد دارد تیمش می توانسته مقابل تراکتورسازی برنده باشد.

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران بعد از تساوی تیمش برابر تراکتورسازی در نشست خبری گفت: متاسفانه اتفاقی افتاد که هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه نبودند. امیدوارم که دیگر شاهد این گونه محرومیت ها نباشیم. او در مورد بازی اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم. در نیمه اول میتوانستیم گل بزنیم اما فرصت ها را از دست دادیم. متاسفانه گل حریف کار را برای ما سخت کرد. کل بازی بعد از گل در اختیار ما بود. ما با برنامه بودیم. می‌توانستیم گلهای بیشتری بزنیم. با توجه به صحبت بازیکن ما، داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد. کرمانشاهی خوب قضاوت کرد. این نتیجه برای ما خوب نبود. ما می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. متاسفانه نتوانستیم تراکتور خوب و پر مهره را شکست بدهیم. من مربی به خط نگاه نمی‌کنم که آیا در زمین رفته‌ام یا نه. داور چهارم به من تذکر داد. من همیشه طرفداران تبریز را دوست دارم. آنها همیشه تیم خودشان را تشویق میکنند.
سرمربی نساجی اضافه کرد: ما خودمان خواستیم در نیمه اول تراکتورسازی بازی را در دست بگیرد. در نیمه دوم من سه تعویض انجام دادم که دو تای آنها به خاطر مصدومیت بود. من به بازیکنم گفتم بلند شو. من خودم فوتبالیست بودم و می‌دانم بازیکن خسته می‌شود. تیم ما هیچوقت وقت تلف نمی‌کند. نیاز باشد دفاع می‌کنیم اما وقت کشی نمی‌کنیم.
سرمربی نساجی در مورد گرفتن کارت های پر تعداد توسط بازیکنانش بیان کرد: ما هر بازی را نسبت به شرایط خودش بازی می‌کنیم. حامد لک یکی از دروازه‌بان‌های قدرتمند ایران است. یکی از آنهایی است که لیاقت رسیدن به تیم ملی را دارد. اگر اعتراضی می‌کند تحت شرایط بازی است. از او کاملا رضایت داریم. نکونام در خصوص کیفیت لیگ برتر بیان کرد: در مورد خصوص تیم‌های دیگر نمی‌توانم صحبت کنم اما از تیم خودم رضایت دارم.

نساجی خودش را باور کرد
اولین گل و اولین امتیاز

ضربات بهتر نواخته می شدند نساجی هم نخستین پیروزی اش را بدست می آورد آنهم در کجا، در تبریز و مقابل تراکتور سازی که جان توشاک سرمربی آن پس از مسابقه تایید کرد که شانس آوردند شکست نخوردند.

نساجی بدون هراس و شتاب اضافی مسابقه اول، به دومین هفته رقابت های لیگ برتر گام نهاد و اولین امتیاز را به اضافه اولین گل ثبت کرد. در ورزشگاه یادگار امام تبریز غیبت هواداران محروم تراکتورسازی محسوس بود ولی نساجی بدون توجه به قدرت حریف و خریدهای بزرگش بازی را در اختیار داشت و بخصوص در نیمه دوم کاملا سرتر و برتر از رقیب ظاهر شد و بارها تراکتور سازی را به عقب راند و موقعیت ایجاد کرد. شکل بازی تهاجمی نساجی به دل می نشست وقتی بدون آنکه به دفاع صرف فکر کند توپ را به زمین تراکتور می آورد و با حساسیت و ظرافت موقعیت ایجاد می کرد. در این مسابقه نساجی می توانست در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشد. محمد مهدی نظری دو دقیقه پس از ورود به میدان گل تساوی را زد تا نساجی بی دلیل بازنده مسابقه نباشند چون اصلا کمتر از میزبان نبود. این نتیجه برای نساجی متعادل کننده روحی بود یعنی دیگر اضطرابی نخواهد بود. شاگردان جواد نکونام به خودشان و فوتبال ایران ثابت کردند که توانایی بازی در لیگ برتر را با تمام نابرابری ها در فصل یارگیری دارند و به مرور بهتر هم ظاهر می شوند. این نساجی می تواند در فصل جدید نتایج شگفت آور بگیرد. احساس ما بر این است از این هفته نساجی تیم متفاوتی به نسبت بازی اول و شکست خانگی مقابل ذوب آهن اصفهان و حتی بسیار بهتر از جدال با تراکتورسازی تبریز خواهد بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی