آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 04 شهریور 1393 06:27

اعدام عامل سه جنایت در ساری

نوعروس که با تماس تلفنی شوهرش به زندان فراخوانده شده بود، صبح روز یکشنبه غذایی تدارک دیده و به ملاقات رفت. وقتی با اتمام ساعت ملاقات مامور زندان متوجه شد زن جوان هنوز از اتاق ملاقات خصوصی بیرون نیامده است

 

 

 

عامل سه جنایت سحرگاه روز گذشته در برابر دیدگان ساکنان منطقه ای که دو تا از جنایت‌‌ها در آنجا رخ داده بود، به دار مجازات آویخته شد.
متهم که سهیل نام داشته و 26 ساله بود با ایجاد درگيري خونين در بازار روز ساري دو مرد جوان را به كام مرگ فرو برده بود.
قربانيان حادثه برادر 30 ساله و پسرعموي 29 ساله عامل جنايت بودند كه در بازار روز ساري تره بار فروشي داشتند
حادثه ساعت 20 و 30 دقيقه عصر روز چهارشنبه 28 فروردين ماه سال 92 هنگامي رخ داد كه به گفته شاهدان عيني حادثه، عامل جنايت و قربانيان حادثه درباره چگونگي بساط كردن ميوه و تره بارشان با هم دچار اختلاف شدند و سهيل - متهم به قتل - در حالي كه دو كارد بلند در دستانش داشت ابتدا برادر 30ساله اش به نام سعيد را مورد حمله قرار داد و با وارد آوردن ضربات كارد او را نقش بر زمين كرد، در اين هنگام پسر عموي وي كه مجتبي 29 ساله نام داشت و در محل حاضر بود براي ميانجيگري جلو رفته كه وي نيز با ضربات چاقو از پاي درآمد.
با وقوع این دو جنایت سهیل از سوی ماموران آگاهی ساری بازداشت و پس از انجام بازجویی در دادسرای عمومی‌وانقلاب ساری با صدور قرار مجرمیت پرونده اش برای محاکمه به دادگاه کیفری استان فرستاده شد.
به گزارش خبرنگار ما در حالی روند رسیدگی به پرونده بگونه ای بود که احتمال صدور حکم قصاص برای متهم به دو وجود داشت، دادگاه روز دوشنبه 25 آذر را برای شنیدن آخرین دفاعیات اوتعیین کرد.
نوعروس که با تماس تلفنی شوهرش به زندان فراخوانده شده بود، صبح روز یکشنبه غذایی تدارک دیده و به ملاقات رفت. وقتی با اتمام ساعت ملاقات مامور زندان متوجه شد زن جوان هنوز از اتاق ملاقات خصوصی بیرون نیامده است نگران شده و در زد. دقایقی بعد مرد زندانی در حالی که پریشان و مضطرب بود در را به روی زندانبان گشوده و خبرز از قتل سومش داد.
عموی قربانی حادثه در این باره به خبرنگار ما گفت: معصومه ابتدا به عقد مرد جوانی درآمده بود . مدتی بعد از آغاز زندگی مشترکشان متوجه شدیم شوهرش اعتیاد به مواد مخدر دارد بنا براین آنها بصورت توافقی از هم جدا شدند.
دو سال قبل بود که سهیل که در همسایگی برادرم خانه دارد به خواستگاری معصومه آمد. ظاهرا آدم موجهی بود. آنها با هم ازدواج کردند. سهیل در بازار روز دستفروشی می‌کرد. تا اینکه اردیبهشت ما در جریان درگیری با برادر و پسر عمویش، هر دو را کشته و به زندان افتاد.
معصومه و سهیل خیلی بهم علاقه داشتند و در این مدت که او در زندان بود مرتب به ملاقاتش می‌رفت. حتی سهیل 300 متر زمینی که پدرش به او داده بود را به نام معصومه کرده بود.
گویا خانواده سهیل و خانواده پسر عمویش هنوز در باره ماجرای قتل‌‌ها رضایت نداده بودند . قرار بود آخرین جلسه دادگاه روز دوشنبه 25 آذر برگزار شود. سهیل روز شنبه به معصومه زنگ زده و خواست یکشنبه به ملاقاتش برود. معصومه می‌دانست که یکشنبه روز ملاقات نیست. چرا که طبق اعلام زندان شنبه و دوشنبه می‌توانست به ملاقات برود. به هر صورت سهیل وقت ملاقات خصوصی گرفته بود. معصومه صبح زود غذایی تدارک دیده و به زندان رفت تا قبل از برگزاری آخرین جلسه دادگاه در کنار شوهرش باشد.
معمولا ملاقات‌‌ها ساعت 4 عصر به پایان می‌رسد. زندانبان وقتی متوجه شده بود که با اتمام ساعت ملاقات هنوز زندانی و همسرش از اتاق بیرون نیامده اند، نگران شده و در زده بود. سهیل در را باز کرده و فقط یک جمله گفته بود" زنم را کشتم".
با وقوع این جنایت رسیدگی به پرونده این متهم بصورت خارج از دستور و در وقت فوق العاده برگزار شد تا اینکه قضات دادگاه کیفری استان مازندران او را به اعدام در ملاإ عام محکوم کردند.
با اعتراض متهم پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد. قضات دیوان عالی کشور نیز پس از مطالعه پرونده رای صادره از سوی صضات دادگاه کیفری استان را تایید کردند.
حکم اعدام این متهم پس از اسیذان از رئیس قوه قضائیه سحرگاه روز یکشنبه 2 شهریور ماه امسال در محوطه امامزاده یحیی ساری با حضور ساکنان منطقه به اجرا در آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی