آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 23 دی 1398 12:48
حسنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل :

تصادف شديد وانت پيکان با کاميون در بابل يک مصدوم برجاي گذاشت

خبرگزاری آریا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل خبراز تصادف شدید وانت پیکان با کامیون در بابل که یک مصدوم داشت راداد.        
به گزارش حسنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل درگفتگوباخبرنگارآریادفترمازندران درشهرستان بابل بیان داشت: در پی تماس شهروندان با سامانه 125 ستاد فرماندهی و کنترل عملیات سازمان آتش نشانی بابل مبنی بر وقوع تصادف در جاده جدید آمل ،محدوده برسمنان بلافاصله تیم امداد و نجات از ایستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی بابل به محل حادثه اعزام گردید.    
بنابر این گزارش فرمانده آتش نشانان اعزامی در خصوص این حادثه گفت:پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده گردید که راننده خودرو وانت پیکان حامل بار پرتغال در اثر شدت برخورد در این حادثه به شدت دچار مصدومیت شده و در میان آهن پاره های این خودرو محبوس گردیده است.
وی در ادامه افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، عملیات رهاسازی مصدوم را با استفاده از تجهیزات مخصوص امداد و نجات و با همکاری امدادگران هلال احمر آغاز نمودند و پس از برش و جداسازی قسمت هایی از بدنه این خودرو و خارج نمودن مصدوم از کابین و تحویل ایشان به عوامل اورژانس به عملیات خود خاتمه دادند و محل حادثه را به عوامل انتظامی حاضر در صحنه تحویل نمودند . /قطره  

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی