آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 23 دی 1398 12:44

حدود چهار کیلوگرم تریاک در گنبدکاووس کشف شد

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی گنبدکاووس در شرق استان گلستان اعلام کرد که با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر انتظامی مقدار سه کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک دراین شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ محمود علی‌فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مقدار مواد مخدر عصر دیروز از یک خودروی سواری در شهر گنبدکاووس کشف و ضبط شد.

وی افزود: دو قاچاقچی سابقه‌دار که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در گنبدکاووس فعالیت داشتند، روز گذشته قصد توزیع کردن این مواد را به داخل شهرستان داشتند، که شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ علی‌فر در توضیح کشف این مقدار مواد مخدر گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر انتظامی گنبدکاووس پس از کسب اطلاعات واصله در این خصوص با انجام برخی اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی خودرو پژو این دو سوداگر مرگ و توقیف آن شد.

وی تصریح کرد که در بازرسی از خودروی این افراد مقدار سه کیلو و ۶۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و دو متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون با تلاش پلیس مبارزه با موادمخدر، مقدار ۱۹۱ کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان مرزی کشف و ضبط شده است.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت، دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است. / ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی