آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 01 آبان 1398 11:56

«مردم-نامه» فعالان اقتصادی

 
 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان
مدیران است.   

سلام.
از فعالان اقتصادی مازندران هستم. ضمن قدردانی از شما بابت گزارش «توضیح واضحات یک مدیر پیر» که به برخی حقایق در خصوص اقامت ابدی مدیران بازنشسته بر کرسی‌های قدرت در مازندران اشاره کردید امروز سایت استانداری مازندران را چک می‌کردم، دیدم مدیری که شما به درستی از ایشان انتقاد کردید، گزارش دیدار عمومی شه شنبه خود را تصویری کار کرد.
احتمالاً این گزارش را در پاسخ به انتقاد شما انعکاس داد تا به خوانندگان «خبرشمال»، بگوید من به درد مردم زیادی خوردم.
اما نکته اینجاست که اگر در عکس دقت کنید، خواهید دید تنها 5 نفر مراجعه مردمی داشت و ناچار شد از شش عکس سه عکس تکراری بگذارد تا کسی متوجه این موضوع نشود!

سلام
مادر یکی از دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم هستم. در مجاورت برخی  مدارس در مرکز ساری و ازجمله خیابان فرهنگ، مغازه‌هایی وجود دارد  که انواع غذاهای فست فودی و  کم‌حجم و پرکالری و چیپس و پفک به فروش می‌رسانند و هیچ نظارتی هم وجود ندارد.
این در حالی است که بوفه مدارس اجازه فروش چنین اغذیه‌ای را ندارند اما بچه‌ها از مدرسه می‌آیند بیرون و به دلیل گرسنه بودن،  اقدام به خرید چنین مواد غذایی ناسالمی می‌کنند و از دست خانواده‌ها نیز کاری ساخته نیست!
 لطفا به مدیران بگویید تا اقدامی کنند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی