آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 25 مهر 1398 11:44

«مردم-نامه» مطالبات شهروندان

 
 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان
مدیران است.    


سلام
من یک معلم زبان انگلیسی هستم. در دانشگاه فرهنگیان درس خواندم و شش سال پیش رسماً کارم را در آموزش و پرورش بابل آغاز کردم.درخصوص طرح «حذف درس زبان انگلیسی در مدارس» که برخی از نمایندگان مازندران هم آن را امضا کردند، اولاً اینکه این کار، کاری منطقی نیست دوم اینکه تکلیف بیش از پنج هزار معلم زبان انگلیسی در استان مازندران همانند من چه خواهد شد؟
لطفا از مدیران آموزش و پرورش استعلام کنید و به افکار عمومی پاسخ دهید چون بسیاری از معلمان انگلیسی نگران آینده شغلی خود شدند.
ز. کاظمی دبیر زبان انگلیسی از شهر بابل

سلام.
 خلیل شهر بهشهر که در گذشته به نام «خلیل‌محله» شناخته می‌شد از سال 1385  شهر شده و شهرداری دارد اما مشکل اینجاست که گویا بسیاری از مدیران و حتی نماینده ما نیز در این تصور هستند که اینجا هنوز خلیل‌محله است.
تقریباً هیچ‌کدام از امکاناتی که برای شهرها در نظر گرفته می‌شود در خلیل شهر وجود ندارد و از شما خواستم به نمایندگی از طایفه خلیل خلیلی، به این شهر بیایید و گزارشی از مشکلات مختلف مردم تهیه کنید.
ج. خلیل خلیلی

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی