آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 24 مهر 1398 12:42

«مردم-نامه» پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان مدیران

 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان
مدیران است.    

سلام
پیمانکار شهرداری ساری هستم. بعد از دو سال هنوز موفق نشدم پولم را از شهرداری بگیرم و به ورشکستگی نزدیک شدم.
لطفا درد ما را انعکاس دهید  شاید با این تغییر و تحولات در شهرداری مرکز استان،  وضعیت ما هم روشن شد. باور کنید بسیاری از همکارانم که در برخی امور شهری پیمانکاری می‌کردند، همه ورشکست شدند و یا به مشاغل دیگری پناه بردند. در وضعیتی بد اقتصادی که ما قرار داریم، اگر کار کنیم و دستمزد خود را هم بگیریم باز هم به جایی نمی‌رسیم وای با اینکه کار بدون مزد انجام دهیم.

سلام.
راننده سواری خطی از میدان خزر تا نکا هستم. اول اینکه وضعیت آسفالت این مسیر واقعاً افتضاح است دوم اینکه مسیر کمربندی جدید حد فاصل میدان خزر تا پل روگذر سمسکنده، واقعا رها شده است و هیچ توجهی به این مسیر نمی‌شود.
در این مسیر به خاطر فرسودگی آسفالت، هم خطر تصادفات مرگبار به‌ویژه برای موتورسواران افزایش می‌یابد و هم استهلاک ماشین ما به شدت بالا رفته است و هر چه در می آوریم باید هزینه لوازم یدکی ازقبیل لاستیک کنیم. لطفا اطلاع‌رسانی کنید تا شاید دل مدیران بسوزد و گامی برای ما بردارند

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی