• منتشر شده در یکشنبه, 21 مهر 1398 12:18

«مردم-نامه» پرسشگری در میان شهروندان

 
 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان مدیران است.    

سلام.
ضمن قدردانی از خبری که درخصوص پیش‌رویِ شوریِ آب دریای خزر از قول یکی از نمایندگان استان انعکاس دادید، خواستم به مدیران هشدار بدهیم این مشکل در شرق مازندران، در حال حاد شدن است و اگر متخصصان امروز کاری نکنند، شاید فردا که منابع آب زیرزمینی این منطقه کاملاً شور شد، دیگر از دست کسی کاری بر نیاید.
در چند سال آینده در مناطقی از گلوگاه و خلیل‌شهر چاههای آبی که تا چندسال قبل، مورد استفاده اهالی بود، به سمت شوری رفته است و برخی نیز غیرقابل شرب شد. شوراهای محلی این موضوع را بررسی کردند کارشناسان اداره کشاورزی و امور آب به آنان گفتند که دلیل این امر، به پایین رفتن منابع آب زیرزمینی برمی‌گردد و همین پایین رفتن سطح آب موجب شد آب شور دریا  به این چاه‌ها نفوذ کرد و کاری از دست کسی ساخته نیست! چرا کسی با مردم صادقانه جدیت موضوع را نمی‌گوید؟

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی