آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 20 مهر 1398 12:06

«مردم-نامه» درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان

 
 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان مدیران است.    


سلام..
از ساری پیام میدم به شما. از ماه قبل قبض‌های برق پیامکی شد و دلیل این کار را نیز صرفه‌جویی اعلام کردند. مشکل اینجاست که پیامک من به همسایه من ارسال شد و من نمیفهمم چرا !
البته حذف قبض اقدام خوبی است اما به اداره توزیع برق بگویید قبل از هر کاری، زیرساخت‌های اولیه آن را فراهم کند و گرفتن شماره موبایل از مشترکان، کاری بود که با یک برنامه‌ریزی ساده و ظرف دوماه مقدور بود اما ظاهراً چنین کاری نکردند و همین امر موجب سردرگمی مشترکان برق خانگی شد.

سلام ..
از تنکابن تماس می‌گیرم و از  حوزه مدیریت شهری گلایه‌ای دارم. در محله «کریم‌آباد» که از محلات بالاشهر و مرفه نشین شهر است گاهی اوقات تعداد سگ‌های ولگرد از تعداد افرادِ عبوری سبقت می‌گیرد!  و به نظر مدیریت شهری و شهرداری هیچ برنامه‌ای برای کنترل این معضل ندارند.
لازم است به شهردار و اعضای محترم شورای شهر بگویم سگ‌های ولگرد هم برای سلامت شهروندان خطر جدی دارند و هم جان کودکان و نوجوانان و زنان را تهدید می‌کنند و بی‌کفایتی است اگر در برابر چنین معضلی هیچ برنامه‌ای نداشته باشیم. حتماً باید به یک انسان حمله کنند و آسیب جانی برسانند تا شما جلسه بگیرید و اعمال مدیریت بفرمایید!
ف. علیخانی ساکن تنکابن

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی