آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 16 مهر 1398 12:26

«مردم-نامه»

 
 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان مدیران است.    


با سلام
شعبان‌پور هستم.
ورودی‌های شهر ساری نه مسجد داره، نه راهنمای مسافر و نه سرویس بهداشتی. ایستگاه تاکسی هم که سایبان نداره، آب آشامیدنی هم نداره. یعنی واقعا مرکز استان نباید به این موارد مجهز باشه و توجه بشه. آقایان مسوول لطفا کاری بکنید!

سلام
تا چندی قبل تصور داشتیم که ترافیک غروب جاده فرح آباد به دلیل حضور مسافران است و با خودمان فکر می‌کردیم که با آغاز مدارس، رفع می‌شود اما امروز به نیمه مهر نزدیک شدیم و متاسفانه هر روز ترافیک سنگینی از حوالی عبور عالیواک تا میدان خزر برقرار است که ما را که هر روز باید به کلاس برویم،
 کلافه می‌کند!
چرا اقدامی نمی‌کنند؟ هر روز هم در همین فاصله شاهد دعوا و درگیری هستیم ضن اینکه برخی مراکز مثل نانوایی قبل از خیابان شفا، به گره ترافیک این نقطه اضافه می‌کند چون هر کسی که قصد خریدن نان دارد، دوبله و «سوبله!» پارک می‌کند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی