آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 16 مهر 1398 05:15

«مردم-نامه»

 
 
 

«خبرشمال» در راستای همراهی با مردم و انعکاس بی‌واسطه درخواست‌ها و مطالبات شهروندان سه استان مازندران، گیلان و گلستان ستونِ
«مردم – نامه»  را فعال کرد.
از شهروندان تقاضا داریم چون گذشته اخبار و شرح  مطالبات خود را علاوه بر مسیر تلفنی و تماس با شماره 01133202222 ، از طریق پیام‌رسان واتساپ خبرشمال به شماره 09901064871 برای ما ارسال کنند.
بدیهی است هدف ما رواج پرسشگری در میان شهروندان و پاسخگویی در میان مدیران است.    


سلام.
بابت جراحی پدرم و پس از چهار سال از «خلیل‌شهر» به بیمارستان امام خمینی ساری آمدم. باور کنید متحیّر شدم از اینکه چقدر این بیمارستان دولتی مجهز شد و همانند برخی بیمارستان‌های تهران است از نظر پاکیزگی و
تجهیزات مدرن.
به‌عنوان یک شهروند خواستم از مدیران استان و مدیران ساری قدردانی کنم چون وجود یک بیمارستان دولتی با چنین استانداردهای بالایی، خواه ناخواه سایر مراکز درمانی را مجاب می‌کند که خود را ارتقا دهند.
محمد حسن خلیل خلیلی.

سلام به مدیریت و عوامل روزنامه «خبرشمال»
چند ماه تا انتخابات مجلس بعدی زمان داریم اما هر چه دقت می‌کنم، می‌بینم که حقیقتاً فضای حوزه انتخابیه نکا و بهشهر چندان انتخاباتی نشده است.
نمی‌دانم اوضاع در شهرهای بزرگ استان مثل  ساری و بابل و آمل چگونه است اما حدس می‌زنم رونق و رمقی برای مردم نمانده که به انتخابات فکر کنند و از مدیران می‌خواهم به اقتصاد مردم بپردازند و دردهای روزانه اقتصادی مردم را درمان کنند تا مردم نیز تا روز رأی‌گیری، ناچار نباشند به دنبال یک لقمه نان حلال بدَوَند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی