• منتشر شده در سه شنبه, 27 خرداد 1393 06:15

پلمب 56 واحد مشاورین املاک فاقد پروانه کسب چمستان

 

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران گفت: 56 واحد مشاوران غیرمجاز و فاقد پروانه کسب املاک در چمستان پلمب شد.

محمد محمدپور عمران اظهار داشت: تمام واحدهای فاقد پروانه کسب با شناسایی اتاق اصناف شهرستان و با اعلام کتبی به نیروی انتظامی در اسرع وقت پلمب می‌شوند.

وی با اشاره به پدیده شوم زمین‌خواری و تغییر غیرمجاز کاربری اراضی کشاورزی و باغی استان اشاره کرد و گفت: با توجه به تصمیمات اخیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان، دستگاه‌های اجرایی با عزمی جدی با تغییر کاربری‌های غیرمجاز اراضی کشاورزی استان برخورد خواهند کرد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه احتمال دارد بخشی از معاملات غیرمجاز اراضی فاقد کاربری در مشاوران املاک غیرمجاز فاقد پروانه کسب صورت گیرد، بر اساس ماده 27 قانون نظام صنفی با مشاوران املاک فاقد پروانه کسب، بدون اخطار قبلی راسا از طریق نیروی انتظامی و در تعامل با اتاق اصناف و ادارات شهرستان سازمان صنعت، معدن و تجارت برخورد قانونی و پلمب واحد صورت خواهد گرفت.

محمدپور عمران تصریح کرد: مصمم هستیم در کل استان با اولویت شهرستان‌هایی که کانون پدیده شوم زمین‌خواری و تغییر غیرمجاز کاربری هستند نسبت به شناسایی و پلمب مشاوران املاک فاقد پروانه کسب که در تغییر کاربری‌های غیرمجاز اراضی کشاورزی استان نقش دارند از طریق اتحادیه‌های صنفی و اعلام به اماکن عمومی نیروی انتظامی با همکاری اتاق اصناف اقدام کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی