آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 27 خرداد 1393 06:13

شلیک اشتباهی در باغ تاریک

حسین خانی: شلیک اشتباهی مرد جوان ، خواهرش را با کام مرگ فرستاد.

این حادثه هنگامی رخ داد که قربانی حادثه به همراه شوهرش در حال بازگشت از مراسم جشن عروسی بودند که هدف شلیک اسلحه شکاری برادر قربانی حادثه قرار گرفت.

ماوران کلانتری 12 شهرستان  چالوس وقتی با تماس ساکنان منطقه در جریان ماجرا قرار گرفتند به سرعت خود را به آنجا رسانده و تحقیق در این باره را آغاز کردند.

این در حالی بود که پیکر نیمه جان زن جوان به بیمارستان رازی این شهرستان منتقل شده بود.

در حالیکه تیمی از متخصصان پزشکی بیمارستان عملیات نجان او را آغاز کرده بودند  اما زن مجروح بر اثر شدت جراحات وارده و خونریزی ناشی از اصابت گلوله جان خود را از دست داد.

سرهنگ طبری رئیس پلیس شهرستان چالوس در این باره گفت:برابرگزارش مرفوک مستند به اعلام کلانتری 12 شهرستان چالوس مبنی بر یک موردبررسی حال  مصدومی در بیمارستان رازی که از موقعیت روستای کجور شهرستان نوشهر اتفاق افتاده که بلافاصله عوامل گشتی کلانتری 12 به محل اعزام که پس از بررسی اعلام داشتند:  که شخصی به هویت فرهاد به مامورین مراجعه وگفته است؛ عروسی بودیم. با پایان جشن  با همسرم به نام رقیه سینکائی به خانه پدر زنم می رفتم.

ناگهان در سیاهی شب صدای شلیکی شنیده شده و به دنبال آن همسرم فریادی کشیده و روی زمین افتاد.

متوجه شدم او تیر خورده است دقیقه ای بعد برادر خانمم در حالیکه اسلحه ای شکاری در دست داشت به ما نزدیک شد وقتی متوجه شد اشتباهی شلیک کرده است به سرعت زنم را به بیمارستان رساندیم.

عامل شلیک که هنوز از این اتفاق شوک زده بود در بازجویی های ماموران گفت: در داخل باغ در حالیکه اسلحه ای در دست داشتم ، مشغول نگهبانی بودم. وقتی در تاریکی شب متوجه حرکتی شدم با تصور اینکه خوک به داخل باغ ما آمده است به سرعت او را هدف قرار دادم

به گزارش خبرنگار ما برابر اعلام پلیس ساچمه های شلیک شده از اسلحه شکاری به ناحیه سینه ، گردن و کتف قربانی حادثه اصابت کرده و باعث مرگ او شده است..

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی