آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 20 خرداد 1393 09:22

تکذیب شکار دختران توسط وهابی‌ها

 

جانشین فرماندهی انتظامی استان درباره شایعات مطرح شده پیرامون رخ دادن قتل‌های سریالی در شهر گفت: خبر قتل سریالی دختران  از اساس شایعه بوده و هیچ قتل سریالی رخ نداده و اوضاع به طور کامل تحت کنترل است.

سرهنگ حسین حسین‌زاده درباره شایعات مبنی بر حضور گروه‌های وهابی در شهر و به قتل رسیدن تعدادی دختر توسط گروه‌های وهابی اظهار کرد: این شایعه‌ 20 روز است که در نرم‌افزارهای ارتباطی و اجتماعی در تلفن‌های همراه منتشر شده و صحت ندارد.

وی با بیان این‌که حتی دختر خود من هم که در شهرستان دانشجو است از من پرسیده که آیا این خبر صحت دارد یا خیر، گفت: این خبر به طور کامل شایعه بوده و در حال حاضر هیچ‌گونه قتل سریالی رخ نداده و اوضاع به طور کامل تحت کنترل نیروهای انتظامی و امنیتی است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان تصریح کرد: این شایعه از اساس دروغ بوده و نه تنها در استان چنین قتل‌هائی رخ نداده، بلکه در کل کشور نیز چنین اتفاقاتی رخ نداده است و این مسئله از سوی مسئولان کشوری نیز تکذیب شد.مردم شایعات را باور نکنند و به آن دامن نزنند

وی درباره این‌که گفته می‌شود این خبر از شبکه‌ فارسی زبان bbc منتشر شده است، خاطرنشان کرد: این خبر از سوی فرماندهی انتظامی استان تکذیب می‌شود و انتظار داریم که افراد به این خبرها دامن نزنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی