آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 30 خرداد 1394 06:48

پلیس مازندران شایعه قتل دختر جوان در ساری را تکذیب کرد

کشف پیکر بی جان یک دختر جوان باعث طرح شایعات زیادی در باره نوع و نحوه مرگ وی در پی داشت.
جسد این دختر جوان که گفته می شود دانشجو بوده و یک روز بعد از ناپدید شدنش ، پیدا شده است، در جاده دریای ساری رخ داد.
بنا بر این گزارش،یک مرد کشاورز نخستین ساعات صبح روز چهارشنبه 27 خرداد ماه امسال هنگامی که برای سرکشی به باغ خود به طرف اراضی شالیزاری می رفت با دیدن جسد دختر جوانی شوک زده شده و پلیس را در جریان قرار داد.
دقایقی بعد هنگامی که خودرو های پلیس آژیر کشان در محل کشف جسد حضور یافتند تحقیقات در باره غلت و نحوه مرگ دختر جوان آغاز شد. بر اساس برررسی های نخستین پلیس و مدارک هویتی که از داخل لباس های دختر جوان بدست آمد نشان می داد وی دانشجو بوده واز ساکنان شهر ساری است.
با انتقال جسد قربانی حادثه به پزشکی قانونی ، تیمی از متخصصان این اداره کاوش های علمی در باره تعیین علت مرگ قربانی حادثه را در دستور کار خود قرار دادند. در جریان این بررسی ها مشخص شد که وی بر اثر مسمومیت با قرص برنج جان خود را از دست داده است. بر این اساس جسد قربانی حادثه با اعلام مرگ خودخواسته دختر دانشجو در اختیار خانواده اش قرار گرفت تا به خاک سپرده شود.
شایعه قتل یک دختر جوان :
احمد رضا رستمی رییس پلیس آگاهی استان مازندران اعلام کرد: در پی فوت دختر جوانی در ساری، با هماهنگی قاضی ویژه قتل در صحنه وقوع فوت حاضر شدیم. وی با بیان اینکه با معاینات انجام شده توسط پزشکی قانونی استان، شایعه قتل و تجاوز به عنف تکذیب شده است افزود:این دختر جوان با خوردن قرص برنج خودکشی کرده و شایعه قتل وی به هیچ وجه درست نمی باشد.
رستمی با اعلام اینکه،متاسفانه برخی افراد ،شبکه های مجازی و همچنین سایت ها به جای بیان واقعیت ها،با بزرگ نمایی و تشویش اذهان عمومی سعی در ایجاد فضای روحی نامناسب در بین مردم و هم استانی ها و هم شهری ها دارند اظهار داشت:به سایت ها و مردم توصیه می کنیم به جای توجه کردن به این اخبار نادرست،به اخبار و اطلاعیه های منتشره از سوی مراجع قضایی و یا ناجا توجه نمایند. رییس پلیس آگاهی استان همچنین تصریح کرد:ناجای مازندران و پلیس آگاهی استان تمام سعی و تلاش شبانه روزی خود را برای امنیت و آسایش مردم بکار می گیرد و اعلام می دارد وضعیت امنیتی استان بسیار خوب و رضایت بخش می باشد. در همین حال گفته می شود که قربانی حادثه عصر روز قبل از پیدا شدن جسدش برای انجام کاری از خانه بیرون رفته و دیگر مراجعت نکرده بود. خانواده اش که نگران وضعیت او بودند با مراجعه به پلیس آنان را در جریان ماجرا قرار دادند. در حالیکه اقدامات پلیس برای بدست آوردن ردی از این دختر جوان ادامه داشت  جسدش پیدا شد.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی