• منتشر شده در چهارشنبه, 16 مهر 1393 05:28

جت اسکی مرگ

پرت شدن جوان 30 ساله فریدونکناری از جت‌‌اسکی موجب غرق شدن وی در دریای این شهرستان شد. ظهر یکشنبه13 مهر جوان 30 ساله فریدونکناری که به همراه پسر عموی خود سوار بر جت اسکی بودند به دلیل پرت شدن از جت اسکی در دریا غرق شد. محمدصادق نجاریان جوان 30 ساله فریدونکناری در حین استفاده از جت‌اسکی جلیقه نجات نداشت و تلاش پسرعموی وی حین پرت شدن برای نجات وی موثر واقع نشد. در حال حاضر نیروهای فرماندهی مرزبانی و دریابانی ارتش در حال جست‌وجو برای پیدا کردن جسد این غریق هستند. در تابستان امسال دو نفر در دریای فریدونکنار غرق شدند که با این غریق میزان غریق در فریدونکنار به سه نفر افزایش پیدا کرده است. تابستان سال گذشته 11 نفر در دریای فریدونکنار غرق شده بودند.
آخرین تلاش‌ها برای پیدا کردن غریق فریدونکناری
تلاش‌ها برای پیدا کردن جسد جوان 30 ساله فریدونکناری همچنان ادامه دارد. حدود 100 نیروی یگان دریابانی، مرزبانی ارتش مستقر در فریدونکنار، نیروهای بسیجی و دو غواص با حضور در دریای فریدونکنار برای پیدا کردن پیکر این جوان در حال جست‌وجو هستند. اسدالله جعفری دادستان مرکز مازندران و فرماندار فریدونکنار نیز در منطقه حاضر شدند و از آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده برای پیدا کردن جسد این جوان از دریا مطلع شدند و دستورات لازم را صادر کردند. نجاریان متاهل و شاغل در فرماندهی بسیج شهری فریدونکنار بوده است. طی تماسی با رئیس اداره ورزش و جوانان مطلع شدیم با هماهنگی های به عمل آمده از سوی کلیج رئیس این شهرستان این شهر قایق مخصوص رد یابی جسد در عمق 30 متری دریا صبح دوشنبه 14 مهر از مرکز استان به محل حادثه
اعزام خواهد شد. دقایقی پیش با اعزام سه تور ماهیگیری از شرکت‌های ماهیگیری شاهد، امام رضا(ع) و ولیعصر(عج) جسد محمدصادق نجاریان از دریای غرب فریدونکنار با گیر کردن در داخل یکی از این تورها به بیرون کشیده شد و جسد این جوان برای انجام مراحل قانونی تحویل پزشکی قانونی شهرستان شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی