• منتشر شده در سه شنبه, 21 مرداد 1399 09:43
به همت اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل صورت گرفت:

روحانیون آملی قرارگاه فرهنگی سلمان فارسی در خط مقدم کرونایی

 
 
 
 

آمل- مهدی غلامی /


با حمایت و هدایت اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان آمل، جمعی از روحانیون آملی در اقدامی ارزشمند در قالب قرارگاه فرهنگی سلمان فارسی با اهدای شاخه‌های گل از واحدهای کسبی این شهر که در کسب و کار خود شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت و اقدام های حمایتی از شهروندان داشتند، قدردانی کردند.
رییس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان آمل در این خصوص به خبرنگار خبرشمال گفت: در این طرح 20 روحانی در قالب قرارگاه فرهنگی سلمان فارسی به مناسبت عیدغدیر  تعداد 2هزار شاخه گل بین بازاریان وکسبه های شهرستان امل توزیع کردند.
حجت الاسلام محمدهادی بهرامی افزود: تلاش های خالصانه و همراهی همیشگی اصناف و بازاریان در بحران کرونا قابل تقدیر بوده است.
 وی اضافه کرد: اصناف در آغاز شیوع بیماری کرونا برای تعطیلی واحدهای صنفی به صورت خودجوش اقدام کردند و در پویش مواسات نیز برای مساعدت، کمک و پشتیبانی از کادر درمانی شهرستان پیشقدم شدند.
رییس اداره اوقاف وامورخیریه آمل با بیان اینکه با همراهی و همدلی خالصانه همه اقشار  می توان زنجیره انتقال کرونا را متوقف وقطع کرد، گفت: روحانیون قرارگاه فرهنگی سلمان فارسی باهمکاری اداره اوقاف و امورخیریه آمل به واسطه بستن داوطلبانه برخی واحدهای کسبی برای کاهش ابتلا بیماری کرونا در دو خیابان پرتردد امام خمینی و امام رضا(ع ) از تعهد اجتماعی و پایبندی به اصول و ارزش های دینی و انسانی در بحرانها کنار مردم حضور داشتند، تشکر کردند.
این اقدام روحانیون قرارگاه فرهنگی سلمان فارسی و اداره اوقاف و امورخیریه آمل به استقبال خوب و واکنش مثبت متصدیان واحدهای صنفی شهرستان مواجه شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی