آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 08 مرداد 1399 07:18
نساجی ۳- فولاد ۲

اصل حال بعد از ضدحال!

 
 
 
 

اختصاصی خبرشمال /

 

باز هم نساجی یک نیمه دور از انتظار داشت و نیمه دوم عالی. در مقابل فولاد زیرک و تاکتیکی، بازگشتن به روند مطلوب سخت بود که این اتفاق وقتی رقم خورد که اهوازی ها مجبور شدند ۱۰ نفره بازی را دنبال کنند.
در نیمه اول روی اشتباهاتی عجیب در خط دفاعی نساجی به سادگی گل خورد و یورش های فولاد به گل منتج می شد. گل اول را شیمبا زد.
در نیمه دوم که باز دفاع نساجی غافل بود، کولیبالی موفق شد گل دیگری را بزند و بازی را دو برابر برای تیم نکونام کند.
نساجی اما با اخراج حیدریه ۱۰ نفره شد و این بهترین فرصت برای تیم بود که دوباره یکپارچه حمله شود و همین اتفاق هم افتاد تا ظرف فقط ۲۰ دقیقه ۳ گل و ۳ امتیاز به تیم برگردد.
دو گل حامد شیری، یک گل تماشایی با ضربه سر و دیگری از روی نقطه پنالتی و سپس هد دقیق مجتبی ممشلی نساجی را به خواسته‌اش رساند.
پس از ضدحالی که نساجی در شروع بازی داشت، اصل حال را درک کردیم که تیم موفق شد گل های تلافی و حتی پیروزی را به موقع به ثمر برساند.
۱۲ امتیاز در ۶ بازی آماری بس امیدوار کننده برای نساجی‌چی‌هاست که می دانند با محمود فکری می توانند بازی به بازی جذاب تر باشند.

فکری در پاسخ به اعتراض فولادی ها:

هیچ تماشاگری به نکونام توهین نکرد


به گزارش روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، محمود فکری سرمربی تیم نساجی دوشنبه‌شب در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر درخصوص اتفاقات و حواشی پیش‌آمده در بازی با فولاد خوزستان، با انتقاد از آنچه تیم فولاد در زمین انجام داد، اظهار کرد: زمان این حرف‌ها گذشته و باید با تیم فولاد برخورد شدیدی شود، یعنی چه که یک تیم بعد از اعلام پنالتی بخواهد تیمش را بیرون بکشد و وقت بکُشد تا تمرکز پنالتی‌زن تیم ما برهم بخورد؟ این چه وضعی است که تا تیمی باخت می‌آورد، آن را گردن داور می‌اندازد، ما باید جنبه باخت داشته باشیم.
وی افزود: داوری این بازی (حسن اکرمی) بسیار عالی بود و من تعجب می‌کنم از دوستان فولاد که می‌گویند که داور گلستانی و گرگانی بوده، این‌ها چه ربطی به کار داور دارد! او کارش را در زمین انجام داده و ما با تلاش خودمان بازی را بردیم.
سرمربی نساجی مازندران از مهدی هاشمی‌نسب مربی تیم فولاد انتقاد کرد و ادامه داد: هاشمی‌نسب حرف‌های رکیکی به علیرضا حقیقی زد، در حالی‌که بازی تمام شده بود، حقیقی به قصد خسته نباشی به سمت هاشمی‌نسب رفت (که دوست من هم هست) اما مهدی با حرف‌های رکیک به او فحاشی کرد که این کار بسیار زشتی است.
فکری همچنین در واکنش به حرف‌های حمیدرضا رجبی دیگر مربی فولاد درخصوص اینکه هواداران نساجی در داخل و اطراف ورزشگاه به جواد نکونام فحاشی ناموسی کردند، بیان کرد: این حرف‌ها دروغ و تهمت است، ما هم در آبادان در بازی با صنعت نفت وقتی به زمین رفتیم، از خانه‌های مجاور شعار می‌دادند ولی حرفی نزدیم. دوران تهمت زدن‌ها و توهین کردن‌ها گذشته است. شما دو هفته پیش آمدید و به بهانه کرونا رفتید و اصلاً این بازی باید سه هیچ می‌شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی