آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 18 فروردين 1399 07:59
گزارش «خبرشمال» از کمک مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت در شرایط کرونایی؛

تأمین اقلام مورد نیاز جهادگران مقابله با کرونا

 
 
 
 
اختصاصی خبرشمال /

  مدیرعامل  شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت و رییس هیات مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور طی چند نوبت گام‌های مهمی برای کمک به تامین اقلام مورد نیاز جهادگران مقابله با کرونا برداشت.
نکته‌ای که برای شهروندان عادی و پرسنل کادر درمانی دل‌گرم‌کننده است این است که «عسگر توکلی» مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت و رییس هیات مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور با درک شرایط خاص و همچنین ضرورت حمایت همه‌جانبه از بیماران مبتلا به کرونا و حمایت از کادر درمان با نگاه همدلانه وارد این میدان مجاهدت شد.
 مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سهام عدالت و رییس هیات مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور با هدف کمک به پرسنل شریف کادر درمان تلاش کرد با مساعدت مالی در تامین اقلامی چون انواع مواد شوینده و ضدعفونی کننده، ماسک، گان و لباس‌های محافظتی مورد نیاز کادر درمان، پرستاران و پرسنل بیمارستانی که در جبهه نخست مبارزه با کرونا هستند، گامی در کنترل این مشکل بردارد.
این شرکت همچنین اقدام به کمک مالی برای تامین محلول ضدعفونی برای گندزدایی از معابر  شهری کرد با این امید که هر چه زودتر این چالش کنترل شود و رنگ زندگی عادی به کوچه و خیابان‌های شهرهای کشور برگردد.
«عسگر توکلی» همچنین شخصاً در جمع اقدام جهادی بسیجیان گردان 415 لشگر پیروز ۲۵ کربلا درضدعفونی  کردن  کوچه‌ها و معابر شهر حاضر شد و در پایان این اقدام ارزشمند، با تقدیم هدایایی از تلاش جامعه پزشکی بسیج و همچنین حاضران در این حرکت جهادی قدردانی کرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی