آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 06 اسفند 1398 12:32

افتتاح هفتمين نمايشگاه ملى گل و گياه بابل

 
 
 
سيد مجتبى حكيم شهردار بابل در مراسم افتتاح هفتمين نمايشگاه ملى گل و گياه بابل تاکید کرد که افتتاح اين نمايشگاه با حضور بيش از ١٠٠ غرفه و شركت در سطح كشور و مشاركت ١٠ استان براى بابل اتفاق بسيار خوب و مباركى است.
شهردار بابل در ادامه تصريح كرد: هدف از اين نمايشگاه با افزايش سطح خدمات مجموعه شهردارى، توسعه ى فضاى سبز و اطلاع رسانى به مردم و همچنين فعال نمودن مردم در عرصه فضاى سبز مى‌باشد.
شهردار بابل يادآور شد: اين نمايشگاه براى شهردارى بهره ورى مالى نداشته بلكه بهره‌مندى شهروندان و همچنين رونق اقتصادى براى فعالان در اين حوزه مد نظر قرار گرفته شد.
وی افزود: در حال حاضر برگزاری جشنواره بزرگ گل و گیاه در بابل  به یک مطالبه عمومی و مردمی رسیده است که همه ما نسبت به این امر توجه جدی داریم .
مطالبه عمومی برای برپایی نمایشگاه گل و گیاه علاوه بر مردم شهر بابل، در سطح ملی نیز می‌باشد .
شهروندان مازنی و بابلی از یک طرف  و تولیدکنندگان از سراسر کشور از طرف دیگر به طور جدی پیگیر برگزاری این جشنواره هستند.
وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه ملی گل و گیاه در بابل سبب می‌شود دستاوردهای این حوزه و خدمات آن به مردم معرفی شود و از طرف دیگر تولید کنندگان محصولات خود را عرضه می‌کنند .
برگزاری نمایشگاه ملی گل و گیاه برای شهرداری بهره وری مالی ندارد اما آن چیزی که برای ما بسیار ارزشمند است، بهره مندی شهروندان از این نمایشگاه و همچنین رونق اقتصادی برای فعالان در این حوزه می‌باشد.
در حال حاضر یکی از جدی‌ترین برنامه‌های شهرداری بابل استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه فضای سبز است که خوشبختانه در ماه‌های اخیر پیشرفتهای خوبی برای تحقق این امر انجام شد
در پایان شهردار بابل گفت: در هفته‌های آینده خبرهای خوشی برای مشارکت تنی چند از خیرین در حوزه فضای سبز برای مردم خواهیم داشت .
سيد مرتضى حسينى مدير عامل سازمان سيما منظر و فضاى سبز شهردارى بابل ضمن تشكر از تلاش كسانى كه در ادوار گذشته پايه گذار اين نمايشگاه بودند گفت: الان ما ميراث دار زحمات آن‌ها هستيم .
حسينى در ادامه گفت: اصلى‌ترين تفاوت نمايشگاه امسال با سال‌هاى گذشته افزايش تعداد غرفه‌ها و همچنين انتقال شاخص‌هاى طرح وسط و غرفه مديريت نمايشگاه به يك نقطه شهرى به عنوان يك المان است؛ به دليل استفاده از متريال‌هاى خاص، اين المان‌ها كاملا در فضاى آزاد قابل استفاده هستند.
سيد مرتضى حسينى بيان داشت: از بين ١٠٣ غرفه ى شركت‌كننده در نمايشگاه ٣٠ غرفه مربوط به خارج استان مازندران ،٣٠ غرفه مربوط به شهر بابل و مابقى غرفه‌ها مربوط به شهرهاى استان مازندان مى‌باشد.
حسينى در آخر تصريح كرد: گردش مالى اين نمايشگاه بالاى چهار ميليارد پيش بينى شده است.
لازم به ذکر است این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی بابل واقع در مصلی از تاریخ ۴ تا ۹ اسفند برگزار می‌باشد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی