آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 28 بهمن 1398 12:38

جشنواره موسیقی فجر برای خبرنگاران رایگان شد

 
 
 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رایگان شدن جشنواره موسیقی فجر برای خبرنگاران و ‌خانواده هایشان در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن خبر داد.
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام خبر فوق افزود: خبرنگاران مازندرانی برای حضور در جشنواره موسیقی فجر ، می‌توانند با ارائه کارت معتبر خبرنگاری از رسانه معتبر و یا با ارائه کارت خانه مطبوعات، از اجراهای این جشنواره در روزهای سه شنبه ۲۹ و چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه به همراه خانواده دیدن نمایند.
وی گفت: همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره ملی موسیقی فجر در تهران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از ۲۸ تا ۳۰ بهمن ماه در ساری باهمکاری انجمن موسیقی این استان، برای نخستین بار با اجرای ۵ گروه میزبان این جشنواره خواهد بود.
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان این خبر گفت: سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به عنوان مهم‌ترین رویداد موسیقیایی کشور در حالی برگزار می‌شود که استان مازندران نیز در سال جاری برای نخستین بار میزبان این جشنواره شده است.
وی تصریح کرد: جشنواره موسیقی فجر نگاه ویژه‌ای به استان‌ها و شهرستان‌ها داشته و حضور پر فروغ هنرمندان شهرستانی در شهرهای خود و در قالب جشنواره نشان از استقبال هنرمندان بومی و مخاطبان استانی از این جشنواره دارد.
این مسوول فرهنگی و هنری استان همچنین تصریح کرد: جشنواره استانی موسیقی فجر با حمایت ویژه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر و در راستای همراهی با مردم سیل زده از استان سیستان و بلوچستان آغاز شده و طی برگزاری آن، یاد و خاطره جانباختگان سانحه هوایی هواپیمای اوکراینی نیز گرامی داشته می‌شود و نخستین دوره جایزه موسیقی و رسانه و جایزه ترانه سال از برنامه‌هایی خواهد بود که برای نخستین بار در آن برگزار خواهند شد.
زارع همچنین تقویم اجرایی این جشنواره و گروه‌های شرکت کننده در این جشنواره را برای خبرنگاران و خانواده هایشان به شرح زیر اعلام کرد:
گروه سنتی تنبور دالاهو به سرپرستی هوشنگ امیریان در روز سه شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۸، گروه محلی مازرون به سرپرستی رضا دیوسالار سه شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۲۱، گروه محلی کایر به سرپرستی سید جمال محمدی چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۸ و گروه سنتی اقبال آذر به سرپرستی سبحان مهدی پور ساعت ۲۱ چهارشنبه در سالن هلال احمر ساری روی صحنه می‌روند.
شایان ذکر است مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر پنجشنبه اول اسفند در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی