آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 02 بهمن 1398 07:55
گزارش «خبرشمال» از ظلم و تبعیضی که تیم «شهروند ساری» را تهدید می‌کند؛

«حسادت» پدر ساروی‌ها را درآورده!

 
 
 
 

محمدباقر محسنی /


اشاره/ تیم فوتسال «شهروند ساری»  درشمار  معدود تیم‌هایی است که از حمایت مفید و موثر شهروندان ساروی برخوردار است و تا امروز هم به همین اعتبار موفق شد قدرتمندانه در لیگ فوتسال حضور داشته باشد این در حالی است که آگاهان می‌دانند تیم‌داری در استان  مازندران تا چه اندازه دشوار است.

تیم «شهروند ساری» عصر دوشنبه از سری لیگ حذفی در ورزشگاه سید رسول حسینی ساری مقابل «ستارگان ورامین» قرار گرفت و در یک نمایش مقتدرانه پیروز شد و تا ده دقیقه به پایان زمان قانونی بازی، پنج بر صفر از رقیب جلو بود. در این لحظه مربی  تیم  «ستارگان ورامین» به بهانه خیس شدن بخشی از زمین، از بازیکنان خواست زمین  را ترک کردند و چند دقیقه بعد نیز ناظر فدراسیون  اعلام کرد که «ستارگان ورامین» شکست را پذیرفت و بازی به نفع تیم «شهروند ساری» به اتمام رسید.
ساعاتی بعد گزارشی از سوی فردی ساروی که سابقه چنین شیطنت‌هایی داشته‌است، مدعی شد که تماشاچیان میزبان، بطری آب به داخل زمین  پرت کردند و همین گزارش دستاویز عده‌ای شد تا با نفوذ در فدراسیون فوتسال کشور، تلاش کردند ورق را برگردانند و در همین رابطه اعلام شد فدراسیون  اقدام به برگزاری جلسه فوق‌العاده کرد با این احتمال که نتیجه بازی را  تغییر دهند و «شهروند ساری» را بازنده اعلام کنند.
همه این تلاش‌ها در حالی صورت می‌گیرد که در بازی هفته گذشته در ورامین به سمت بازیکنان شهروند ساری «سنگ‌پراکنی» کردند اما بازیکنان زمین را ترک نکردند و ادامه دادند چرا آن روز فدراسیون اقدام به جلسه فوق العاده نکرد؟   این سیاست یک بام و دو هوای فدراسیون فوتسال کشور ریشه در چه دارد؟ چه کسی مسئول قلوب شکسته هواداران شهروند خواهد بود اگر چنین ظلمی در حق این تیم روا داشته شود؟
«خبرشمال»  در پیوند با این حوادث طی تماسی از «محمد دامادی» نماینده ساری و میاندورود که  خود از حامیان ورزش مرکز استان و از هواداران تیم «شهروند ساری» است  و  خودش نیز سابقه تیم‌داری دارد تماس گرفت.  
محمد دامادی ضمن ابراز تأسف شدید از معیارهای دوگانه فدراسیون گفت:  برای من جالب است که معمولا در مقایسه  با  سایر تیم‌ها، رفتار متفاوتی با تیم شهروند ساری می‌شود.
نماینده مردم ساری و میاندورود در ادامه افزود: سال گذشته در بازی شهروند با گیتی‌پسند در اصفهان،  بازیکنان و کادر فنی تیم «شهروند ساری» بدون هیچ تخلفی،  مورد هجوم برخی تماشاگرنماهای تیم میزبان  قرار گرفتند،  اتفاقی که به طور طبیعی باید واکنش جدی فدراسیون را در پی می‌داشت و محرومیت‌هایی برای تیم میزبان وضع می‌کردند اما هیچ کاری نکردند.   در بازی  اخیر در ورامین هم علی‌رغم  اتفاقاتی که افتاد، فدراسیون واکنشی  به نفع تیم شهروند ساری از خود نشان نداد  اما امروز  همین  فدراسیون به صرف یک گزارش بی‌اساس که از سوی یکی از مغرضان با انگیزه حسادت  نوشته شد،  قصد دارد حق مردم ساری را تضییع کند و ما  نسبت به این بی‌قانونی‌ها سکوت نمی‌کنیم.
دامادی در پایان  گفت:  من با مدیران فدراسیون صحبت کردم و آنان به من قول دادند رسیدگی می‌کنند و اجازه نمی‌دهند حقی از این تیم محبوب  مرکز مازندران ضایع شود اما اگر چنین اقدامی نبینم و یا شاهد تضییع حق تیم شهروند ساری  باشم سکوت نمی‌کنم و اجازه نمی‌دهم طرفداران تیم شهروند ساری از اجرای عدالت، بیش از این ناامید شوند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی