آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 28 دی 1398 07:56
شهردار ساری تاکید کرد:

توزیع عادلانه سرانه‌ شهری از اولویت‌های اصلی شهرداری ساری است

عباس رجبی شهردار مرکز استان در بازدیدی به همراه شمشیربند رییس شورای اسلامی شهر ساری از محله هِوِلا در حوزه منطقه یک شهری ساری بر پیگیری مشكلات این محله و اتخاذ تدابیر لازم برای حل آن تاكید کرد.
رجبی با بیان اینكه تاكنون بازدیدهای متعددی از این محله داشته‌ام و با مشكلات آن بیگانه نیستم، افزود: در همین جا به شما ساکنان هِوِلا قول می‌دهم مشكلات این محله در کوتاه‌ترین زمان توسط مجموعه مدیریت شهری مرتفع خواهد شد.
شهردار ساری که پاسخگوی سوالات مردم این محله بود، رضایتمندی اهالی این محله را مهم‌ترین دستاورد برای شهرداری ساری دانست وگفت: توزیع عادلانه سرانه‌های شهری از اولویت‌های اصلی شهرداری ساری است.
وی خواستار همکاری و تعامل اهالی این محله با مدیریت شهری برای توسعه و رفع مشکلات شد و افزود: باید با فضاسازی مناسب و توسعه خدمات کاری کنیم تا دیگر شهروندان این منطقه را بعنوان محله ای زیبا و مناسب برای زندگی انتخاب کنند.
شهردار مرکز استان تاکید کرد: رنگ آمیزی بلوار و جداول، ایجاد فضای سبز، لایروبی انهار با هدف توسعه یکسان و ارائه خدمات عادلانه و رضایتمندی شهروندان در دستور کار شهرداری منطقه یک قرار گیرد.
رجبی تصریح کرد: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری طی مدتی که تا شروع سال جدید باقی مانده است، با برنامه ریزی درست، پروژه های عمرانی را در جهت رفاه شهروندان این محله و پاسخگویی به مطالبات آنان در حوزه مدیریت شهری
 عملیاتی کند.

شهرداری ساری در مسیر کسب رضایتمندی شهروندان
علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری در این بازدید با بیان اینکه ارائه خدمات متوازن و دسترسی آسان شهروندان به نیازهای شهروندی از اولویت‌هایی است که در دستور  کار شهرداری قرار گرفته است، اظهار کرد: مجموعه شهرداری با نهایت درایت خود درراستای رفع نیازهای شهروندان گام‌های موثری بر می دارد.
وی با بیان اینکه مناطق الحاقی ظرفیت های مناسبی برای پیشرفت بیشتر و توسعه متوازن دارند، افزود: بر همین اساس در راستای کسب رضایتمندی شهروندان، شهرداری ساری با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده و با بگارگیری توان فنی و اجرایی در جهت توسعه و پیشرفت این منطقه تلاش کند.
رییس شورای اسلامی شهر به عملیات اجرایی پروژه «پل تا پل» اشاره و آن را ظرفیت بی‌نظیر در این منطقه دانست وافزود: با اتمام این پروژه و بازگشایی مسیر بلوار داراب  تا پل‌های شهید نوری بر ظرفیت‌های این منطقه افزوده خواهد شد.
شمشیربند تصریح کرد: شهرداری ساری جهت رفع مشکلات و معضلات موجود در حاشیه ریل منطقه هولا که در حریم راه آهن می باشد نشست‌هایی تخصصی با اداره کل راه آهن شمال برگزار کند تا با همکاری و تعامل در اسرع وقت مشکلات مزبور مرتفع شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی