• منتشر شده در چهارشنبه, 06 آذر 1398 10:31
نساجی، مظلوم در وطنی؛

می‌بازد اما عشق مردم شهر خسته تمام نشدنی است!


/روح‌الله سلطانی لشکناری/


نساجی مازندران که بعد از بیست و چهار سال به لیگ برتر صعود کرد، استان قهرمان پرور مازندران در فوتبال که به گواه کارشناسان مهد فوتبال کشور است به حقش رسید و در سطح اول فوتبال ایران صاحب تیم شد، نساجی در سال اول حضورش در لیگ برتر، با نکونام جوان نتایج خوبی را کسب کرد و در آوردگاه وطنی به هیچ تیم قدرتمندی باج نداد، اما در سال دوم با فراز و نشیب های زیادی همراه شد و حال روز خوشی ندارد! نساجی برای قائمشهری ها زندگی و برای مازندرانی ها امید میباشد.
کمبود بازیکن بومی از منطقه فوتبال خیز قائمشهر در تیم فوتبال نساجی برای مردم این شهر جالب نیست و چه بسا جوانان شایسته ای هستند که با غیرت و تعصب شان می‌توانند برای این تیم از جان مایه بگذارند، اگر ماشین نساجی برای ریسندگی بهتر به تعمیر یا تعويض نیاز داشته باشد، تیم فوتبال نساجی هم به تعویض یا شوک نیاز دارد تا از این شرایط سخت رها شود و در صورت باخت های پی در پی، خیلی زود از تیم های فانوس به دست خواهد شد و شاید دوباره به لیگ یک سقوط کند!!! کوچ این تیم به لیگ دیگر، که نفس مردم قائمشهر و مازندران است باعث دلزدگی آنها می‌شود، مردمی که در این برهه سخت اقتصادی زندگی، تنها امیدشان فوتبال می‌باشد.
مسوولان استانی و مالکان نساجی هر چه زودتر به فکر تقویت نساجی باشند، نیم فصل دوم و جذب چند بازیکن خوب می‌تواند آرامش را به ساحل دریای طوفانی این تیم شمالی بازگرداند و مردم را به آینده روشن امیدوار کند.
استادیوم وطنی با تماشاگران فهیم و پرشور خود، زبانزد همه کسانی هست که به این شهر سفر کرده اند، قائمشهری ‌زبان فوتبال را خوب می‌دانند و با فوتبال زندگی می‌کنند، وقتی نساجی میبازد، مردم شهر خسته  قلبشان درد میگیرد، فوتبال را از این مردم عاشق نگیرید، بگذارید عشق در این شهر زنده بماند.
هر چند از مسوولان استادیوم شهید وطنی قائمشهر انتظار می‌رود به فکر مکانی مناسب برای جایگاه خبرنگاران باشند، یا حداقل با نصب یک تلویزیون در جایگاه خبرنگاران دغدغه به حق اصحاب رسانه را برطرف نمایند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی