• منتشر شده در دوشنبه, 04 آذر 1398 12:06
راهپیمایان در شهرهای مختلف مازندران مطالبه خود را فریاد زدند:

حمایت از امنیت و اقتدار

 
 
 
 

مازندران به صحنه خروش مردمان دیار علوی در حمایت از موضع حکمیانه مقام معظم رهبری و اقتدار و امنیت کشور تبدیل شد.
 راهپیمایی مردمی و خودجوش مردم دیار علویان از ساعت ۹ صبح دیروز -یکشنبه- در گوشه و کنار استان در حمایت از موضع حکیمانه مقام معظم رهبری و اقتدار و امنیت کشور آغاز شد.
در این راهپیمایی که قشرهای مختلف به صورت خودجوش و گسترده شرکت کردند، ضمن انزجار از اقدام موهن اغتشاشگران در تخریب اموال عمومی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی، حمایت قاطع خود را از مقام عظمای ولایت و ایثارگران عرصه اقتدار و امنیت کشور اعلام کردند.
عماد محمدی یک شهروند ساروی که در راهپیمایی دفاع از ولایت حضور دارد می‌گوید: امروز سوم آذر روزی است که مردم به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک می‌گویند و امروز روز ایستادگی ملت در دفاع از ولایت است.
وی با بیان اینکه امروز در مرکز مازندران و دیگر شهرهای استان حماسه دیگری در دفاع از ولایت خلق شده است تصریح کرد: مازندران استانی ولایت‌مدار است و مردم با خلق حماسه حضور، نقشه‌های دشمنان و فتنه آبان ماه ۹۸ و نقش شوم دشمان را نقش برآب می‌کنند.
وی افزود: امروز ما ثابت می‌کنیم که پشت امامت و رهبری ایستاده‌ایم اما مطالبات مردمی نیز به‌حق است و باید به آن توسط دولتمردان توجه شود و این خواسته‌ها نباید به زبان آشوب بیان شود بلکه باید از مجاری قانونی گفته شود.
شهروند دیگری که در راهپیمایی حمایت از رهبری و اقتدار و امنیت در قائمشهر حضور دارد می‌گوید: امروز آمدیم بگوییم راه ملت از اغتشاشگران جدا است زیرا مردم، این نظام و کشور را دوست دارند و به آن پایبند هستند.
حسن قاسمی تصریح کرد: دشمنان تصور می‌کردند می‌توانند روی خواسته‌های منطقی مردم موج‌سواری کنند ولی پیام قاطع مقام معظم رهبری و هوشمندی و بصیرت ملت سبب شد تا نقشه‌های شوم آمریکایی و اسرائیلی به شکست منجر شود.
مائده عبدی بانوی بابلسری نیز در حالی که شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می‌داد،  یادآور شد: ما همیشه پای ولایت و امامت ایستاده‌ایم. دشمنان بدانند توطئه‌هایشان اثری ندارد.
وی از دولتمردان خواست جلوی گرانی ناشی از اصلاح قیمت بنزین را بگیرند و نظارت‌ها بر بازار را
افزایش دهند.
مردم مازندران در حادثه اخیر ولایت‌مداری و انقلابی‌گری خود را به نمایش گذاشتند و دشمنان اسلام را مایوس کردند.
حجت الاسلام یدالله غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا نیز در مراسم راهپیمایی ساری با تقدیر از مردم ولایت‌مدار، انقلابی، دشمن‌شناس و دشمن‌ستیز اظهار داشت: مردم مازندران در حادثه اخیر ولایت‌مداری و انقلابی‌گری خود را به نمایش گذاشتند و دشمنان اسلام را مایوس کردند.
حجت الاسلام غلامی با اظهار اینکه دشمنان دست از کینه برنمی‌دارند و هدفشان براندازی است گفت: به فضل خدا و حضور مردم و ولایت و امامت، دشمن شکست خورد.
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با اشاره به تغییر ساختار دشمنی، مهار انقلاب اسلامی به بهانه هسته‌ای را از جمله ترفندها برشمرد و گفت: خاورمیانه و غرب آسیا قلب دنیا است و انقلاب اسلامی و نظام اسلامی توانست قلب دنیا را از استکبار بگیرد.
در این راهپیمایی پرشور، شرکت‌کنندگان با سردادن شعارهایی خواستار برخورد با اشرار آمریکایی و عاملان اغتشاش در جامعه شدند و قطعنامه چند ماده‌ای علیه اغتشاشگران صادر و بر لزوم حمایت از مواضع حکیمانه رهبری و اقتدار و امنیت در جامعه تاکید شد.
راهپیمایی مردمی حمایت از رهبری و اعلام انزاجار از اشرار و اغتشاشگران در ۱۸ شهرستان مازندران برپا شد، این راهپیمایی هفته قبل در چهار شهرستان برگزار شد.
گفتنی است در شهرهای گلستان و گیلان نیز راهپیمایی برعلیه اغتشاشگران با حضور طبقات مختلف مردم  انجام شد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی