آخرین اخبار :
  • منتشر شده در دوشنبه, 24 تیر 1398 10:44

صدور احکام انتصابات جدید شرکت توزیع نیروی برق مازندران

 
 
 

مدیران جدید روابط عمومی و دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق مازندران 
معرفی شدند.
با حکم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، محمدرضا تیمورنژاد به عنوان مدیرجدید روابط عمومی این شرکت انتخاب و معرفی و سیروس کرامتی فرح آبادی نیز به عنوان مدیر جدید دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری منصوب شدند.
مهندس رضا غفاری در آیین معارفه مدیران جدید روابط عمومی و دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری به انتظارات شرکت از روابط عمومی پرداخت و گفت: مدیر روابط عمومی مشاور مدیرعامل و شرکت نیز می‌باشد و به دور از هرگونه جانبداری و کاملا بی‌طرفانه، نظرات مشترکین و ذینفعان درون سازمانی و برون سازمانی را اخذ و به مدیریت ارشد انتقال دهد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه روابط عمومی از ارکان اصلی شرکت و محل ارتباط با مشترکین و مردم است، افزود: روابط عمومی باید انعکاس دهنده فعالیت، اهداف و برنامه و تلاش‌های پرسنل زحمتکش صنعت برق باشد.
وی به اهمیت و حساسیت نهاد روابط عمومی اشاره کرد و یادآور شد: قانونگذار جایگاه روابط عمومی را زیر نظر مستقیم مدیرعامل دیده است.
غفاری حرکت سیستمی در روابط عمومی را مورد تاکید قرار داد و گفت: روابط عمومی باید آگاه، هوشیار، دارای علم روز رسانه‌ای و آشنا به افکار عمومی باشد و تمام تلاش خودش را برای خدمت بهتر به مردم شریف به کار گیرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خاطرنشان کرد: برق یکی از فراگیرترین خدمات در کشور است و به نوعی با زندگی مردم گره خورده است به همین جهت نبود یک دقیقه  آن هم، به شدت احساس می‌شود و این حساسیت سبب تلاش‌های مضاعف همکاران جهت ارائه خدمات شایسته به مردم می‌شود.
وی تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه کارکنان این شرکت به ویژه در بحران‌های مختلف را ستود و انعکاس اخبار این تلاش‌ها را از وظایف اصلی روابط عمومی دانست.
غفاری به بیان وظایف و آگاهی روابط عمومی پرداخت و تصریح کرد: روابط عمومی یعنی در عرصه‌ای بی وقفه، تلاش 24 ساعته و هفت روز در هفته.
وی اظهار امیدواری کرد: با همدلی و همراهی مجموعه شرکت به ویژه معاونین، مدیران و کارکنان خدوم زحمتکش با مجموعه روابط عمومی شاهد موفقیت‌های چشمگیر در پیشبرد اهداف و آرمان‌های شرکت و خدمت بی منت به مردم باشیم.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی