• منتشر شده در شنبه, 25 خرداد 1398 10:10
استاندار مازندران در جمع مردم غرب:

پیگیری امور مردم اولویت اصلی مدیران است

 
 
 
 

احمد حسین‌زادگان چهارشنبه هفته گذشته با هدف رفع مشکلات مردم غرب مازندران به تنکابن رفت و با این اقدام، شرایطی ایجاد کرد تا نیازی به حضور مردم برای پیگیری امور اداره در مرکز استان نداشته باشند.
 وی در حاشیه این دیدار با اشاره به اینکه آخرین دیدار چهره به چهره با مردم را در شهرستان سیل‌زده سیمرغ برگزار کردیم و بیشتر پیگیری‌های پس از آن نیز در همین راستا بود، گفت: در تداوم سنت ملاقات‌های حضوری با مردم و پیش‌بینی‌هایی که به‌طور مشخص برای حضور در بین مردم و دیدار چهره به چهره با آنان همراه با مدیران دستگاه‌های اجرایی داریم تا از نزدیک در جریان مشکلات و مسایل مردم قرار گیریم و برای حل و رفع آنها تدبیری اتخاذ کنیم.
استاندار مازندران با اعلام اینکه مردم مسایل خود را در بخش‌های مختلف از جمله امور عمرانی، روستایی، طرح پیگیری و مشکل از برخی دستگاه‌ها و شهرداری‌ها در این ملاقات بیان داشتند، افزود: مشکلات مرتبط با اشتغال و بیکاری نظیر پیگیری‌ها و تسهیلات بانکی و برخی مسایل اجتماعی از دیگر موارد مطروحه از سوی مردم غرب استان بود که دستور لازم به مدیران و دستگاه‌های مستقر در محل ملاقات برای پیگیری صادر شد.
نماینده عالی دولت در استان پیگیری امور مردم را از اولویت‌های اصلی مدیران و یک تکلیف برای آنان برشمرد و در ادامه حضور در غرب استان،  از برخی پروژه‌های عمرانی شهرستان تنکابن نیز بازدید کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی