• منتشر شده در شنبه, 25 خرداد 1398 04:23
با غیبت حریف مطرح آمریکایی ایجاد شد؛

فرصت «یزدانی»

 
 
 
 

گربه سیاه حسن یزدانی در جهانی قزاقستان حضور نخواهد داشت.
دیوید تیلور که موفق شد در جهانی ۲۰۱۸ مانع دستیابی حسن یزدانی به مدال طلا شود به دلیل آسیب دیدگی جهانی قزاقستان را از دست داد.
 با برگزاری مسابقات نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برای حضور در رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک در قزاقستان کشتی گیران برتر چهار وزن این کشور معرفی شدند. بر همین اساس و در وزن ۸۶ کیلوگرم که شاید مهم‌ترین وزن آمریکا برای ایران باشد، پاتریک داونی بدون برگزاری انتخابی معرفی شد.
در حالی‌که به نظر می‌رسید مصدومیت دیوید تیلور یک بازی رسانه‌ای از سوی آمریکایی‌ها باشد و حتی مدیر فنی این تیم هم اعلام کرده بود وضعیت مصدومیت تیلور چندان جدی نیست و ممکن است که او به قهرمانی جهان در قزاقستان برسد اما حالا به طور رسمی کادر فنی آمریکا پاتریک داونی را به‌عنوان نفر اول وزن ۸۶ کیلوگرم معرفی کرد تا تیلور به طور رسمی از ترکیب تیم ملی کنار برود.
قرار است به همین زودی‌ها تیلور جراحی کند که شاید اگر این جراحی نیاز باشد و به مرحله اجرا برسد، این نگرانی برای آمریکا پیش بیاید که این کشتی‌گیر خوش تکنیک حتی به بازی‌های المپیک هم نرسد.
علاوه بر داونی، در وزن ۶۵ کیلوگرم زاین رترفورد، در وزن ۹۲ کیلوگرم جی دن کاکس و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیک گویازدوفسکی با غلبه بر حریفان خود به عضویت تیم کشتی آزاد آمریکا برای حضور در رقابت‌های جهانی قزاقستان درآمدند.
رقابت‌های انتخابی دیگر اوزان بین توماس گیلمان و داتون فیکس در وزن ۵۷ کیلوگرم، تیلور گراف و جو کلون در وزن ۶۱ کیلوگرم، جیمز گرین و ریان دیکن در وزن ۷۰ کیلوگرم، ایسایا مارتینز و جردن باروز در وزن ۷۴ کیلوگرم و کوین گادسون و کایل اسنایدر در وزن ۹۷ کیلوگرم برگزار می‌شود.
دیدار کایل داک و الکس درینگر در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز با توجه به درخواست داک به دلیل مصدومیت با چند هفته تعویق برگزار خواهد شد.
رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریور ماه در شهر نورسلطان برگزار خواهد شد. 
/مازند لیگ

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی