آخرین اخبار :
  • منتشر شده در چهارشنبه, 01 خرداد 1398 10:04
با همت بلند و ستودنی خیران آملی انجام شد؛

کمک 700 میلیون تومانی برای آزادی90 زندانی جرائم غیرعمد

 
 
 
 

خبرشمال / مهدی غلامی/


جشن گلریزان انجمن حمایت زندانیان شهرستان آمل برای زندانیان جرائم غیرعمد، امسال نیز به همت این انجمن و استقبال باشکوه و بی یادماندنی نیکوکاران آملی به شبی پرشکوه و ماندگار در تاریخ نوع دوستی مردم آمل ثبت شد.
این جشن با حضور فرماندار ویژه شهرستان آمل، امام جمعه، رییس دادگستری، دادستان عمومی وانقلاب، مسئولان قضایی و اداری، خیران برگزار و نیکوکاران آملی نیز با اهدای کمک حدود700 میلیون تومانی، زمینه آزادی حدود 90 زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کردند.
 از زندانیان آبرومند غافل نشویم
دادستان عمومی وانقلاب ورییس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آمل در این آیین با قدردانی از همت بلند و پیگیری‌های مجددانه اعضای انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان گفت: اعتقاد دارد باید برای کم کردن مشکلات ناخواسته‌ای که برای برخی از زندانیان جرایئم غیرعمد پیش آمده، یک توفیقی است که نصیب خیرانی شده که باحضور خودش و سایه زندگی‌اش را بر سر زندگی دیگران قرار می‌دهد.
دکتر علی طالبی، با بیان اینکه یکی از نشانه‌های توحیدی، خیرخواهی است که زاییده خیراندیشی می‌باشد، افزود: خیراندیشی نسبت به یکدیگر از نشانه‌های زندگی است وحضور درآیین‌های کمک به همنوع زاییده هم خیراندیشی وبزرگ منشی است.

 آزادی 24 زندانی توسط انجمن زندانیان وشماری دیگرتوسط خیران 
دادستان آمل، با بیان این که آملی‌ها قدر خودشان را بدانند که در همه عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی جزو فاتحین هستند، اضافه کرد: بهترین زندگی برای کسانی است که در زندگی دیگران سهیم می‌شوند و خود را سایه بر زندگی دیگران قرار می‌دهند، افرادی نظیر حاج حبیب‌اله اردشیر با آزاد کردن 47 زندانی و مجمع خیرین آمل نیز با 8 زندانی، کاری بسیار ارزشمند و ماندگار انجام دادند.
دکترطالبی یادآورشد: انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آمل نیز توانسته، پارسال زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم وبه 720 خانواده زیرپوشش نیزخدمات حمایتی ارائه کند.

 اقدام چند ساله انجمن حمایت از زندانیان ستودنی 
و ماندگار 
امام جمعه آمل در این مراسم از پیگیری‌های انجمن حمایت از زندانیان شهرستان برای برگزاری گلریزان آزادی زندانیان آبرومند، قدردانی کرد وگفت: این اقدام چند ساله این انجمن ستودنی وماندگار درجهت تحکیم و بقای خانواده‌های زندانیان آبرومند با مشارکت نیکوکاران شهرستان شده است.
حجت الاسلام سیدجلیل مرتضوی افزود: آمل شهر ولایت مدار با مردمی فهیم و دوست داشتنی و سرمایه‌گذارانی که باعث مباهات شهرستان و استان هستند، افزود: با حمایت جدی و پشتیانی کامل از سرمایه‌گذاران دلسوزآملی شرایطی را برای تولید با برکت و رزق و روزی فراهم کرد که هم به کام شهروندان آملی وسرمایه‌گذاران نیز شیرین شود.
در این مراسم از خیر نیک اندیش حاج حبیب‌اله اردشیر و مجمع خیرین شهرستان آمل به پاس اهتمام و تلاش ویژه به منظورآزادی زندانیان جرائم غیرعمد، قدردانی شد.
همچنین درحاشیه برگزاری آیین گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان آمل، حاج حسین بیک مهدوی چهره نام آشنا‌، ارزشمند و بی‌منت شهرستان در دستگیری و یاری رساندن از نیازمندان همواره زبانزد خاص وعام بوده، در کسوت مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان آمل گفت: شاید دراین مکان نشستن و برای آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان، آیین گلریزان برگزار کردن یک سعادتی می‌خواهد که خداوند نصیب هیچ کس نخواهد کرد.
حاج حسین بیک مهدوی افزود: انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آمل به این نیت ورسیدگی به امور زندانیان تشکیل شده تا درکنار مسئولان برای یاری جستن و به کمک خیرین قدم‌هایی بردارد و در این مسیر خیرین زحمتکش که درتمام مجامع خیریه و به خصوص حمایت از این انجمن حضورفعال دارند.
وی با بیان اینکه حضور خیرین درکنار و همراهی با انجمن زندانیان آمل درتحقق اهداف بلند انجمن که آزادی زندانی آبرومند است، یادآورشد، انجمن حمایت از زندانیان شهرستان آمل در عمل به این اهداف وکاهش مشکلات مالی خانواده‌های زندانیان وحفظ بنیان خانواده‌های ناشی از جرایم غیرعمد با برگزاری جشن‌های گلریزان باعث آزادی تعداد زیادی از زندانیان در این شهرستان شده است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی