آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 08:43

پرهیز از بازدیدهای زینتی از واحدهای راکد صنعتی

استاندار مازندران با تاکید براینکه رونق تولید نباید در حد یک شعار باشد خواستار تعیین تکلیف واحدهای راکد در شهرک‌های صنعتی شد و گفت: باید بازدیدهای زینتی و ویترینی را کنار گذاریم.

احمد حسین‌زادگان  در جلسه شورای اداری استان با تاکید براینکه رونق تولید نباید در حد یک شعار باشد خواستار تعیین تکلیف واحدهای راکد در شهرک‌های صنعتی شد و گفت: باید بازدیدهای زینتی و ویترینی را ا کنار بگذاریم. وی با اشاره به برپایی جشنواره وارش در استان و تقدیر از مسئولان فرهنگی برای برپایی این جشنواره گفت: این جشنواره پس از چند سال توقف در استان اجرا شد و نشاط فرهنگی ایجاد کرده است. وی با اشاره به سال رونق تولید، مسئولیت اصلی را حفظ تولید و ارتقای این بخش بیان کرد و گفت: باید موانع و مشکلات فراروی واحدهای تولیدی و رونق تولید بررسی و رفع شود.
حسین‌زادگان، همچنین خواستار فعال شدن واحدهای صنعتی نیمه‌کاره شد و گفت: وضعیت کارگران اتباع خارجی در استان باید تعیین تکلیف شود و با خروج آنان زمینه اشتغال کارگران بومی فراهم شود.
استاندار مازندران با اشاره به بیش از ۷۰۰ عنوان تنوع غذایی در استان خواستار ترویج جشنواره غذاهای بومی و محلی در استان شد و همچنین به تدوین دانشنامه مازندران اشاره کرد و گفت: سهم ادارات و شهرستان‌ها از خرید کتاب دانشنامه مشخص شود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی