آخرین اخبار :
  • منتشر شده در شنبه, 31 فروردين 1398 08:46
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور موعود (عج) است

 
 
 
 

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز ظهور حضرت موعود (عج) دانست و گفت: قطعا در تحقق این هدف آرمانی نقش آفرینی خواهد کرد.
حجت الاسلام ناصر شکریان امیری در گردهمایی مسئولان مهدیه‌های مازندران در مهدیه بزرگ فریدونکنار ضمن عرض تبریک ایام ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج)، اظهار داشت: بیاینه گام دوم انقلاب به تعبیر رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان و نوجوانان است.
وی در ادامه با اشاره به بخش‌هایی از این بیانیه و خطاب معظم له به جوانان و نوجوانان و نقش آنان در بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: جوانان و نوجوانان در تاریخ اسلام همیشه مبدا تحولات عظیمی بود‌ اند و نمونه آن در جوانان بنی هاشم در روز عاشورا و واقعه کربلاست و این تمدن نوین اسلامی به تعبیر رهبر معظم انقلاب فقط در سایه اعتماد و باور به جوانان و نوجوانان جامعه اسلامی محقق خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی با اشاره کینه‌توزی های برخی کشورهای مرتجع مانند عربستان سعودی و متحدانش در منطقه به سرکردگی ایالات متحده آمریکا در قبال جمهوری اسلامی، بیان داشت: جمهوری اسلامی  حامی مقاومت و پرچم‌دار مبارزه با استکبار و استبداد در جهان است و کشورهای کوچکی مانند عربستان و متحدانش در منطقه نمی‌توانند جلوی قدرت نفوذ جمهوری اسلامی و جریان مقاومت را بگیرند.
حجت الاسلام ناصر شکریان امیری در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مهدیه‌ها و خادمان این اماکن مذهبی و معنوی در تحقق ظهور حضرت ولی عصر (عج) تاکید کرد: مسئولان و خادمان مهدیه‌ها بسیار ارزشمند هستند زیرا نوکری و خادمی برای آن حضرت سیار ارزشمند و قابل تقدیر است‌.
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با تاکید بر تقویت جمهوری اسلامی و توسعه معارف مهدوی، خاطر نشان کرد: تمام مشکلات و بحران‌های جوامع انسانی و اسلامی در سایه ظهور دولت کریمه امام عصر رفع خواهد شد و همه باید برای تحقق دولت اسلامی و مهدوی حضرت امام عصر (عج) در هر مقام و منصبی که هست تلاش کند.
استاد حوزه‌های علمیه و دانشگاه مازندران در پایان ضمن تقدیر از زحمات و خدمات صورت گرفته از سوی خادمان و مسئولان مهدیه‌های شهرهای استان در حوزه ترویج فرهنگ مهدوی، بیان داشت: توفیق خدمتگزاری برای تحقق ظهور و فرهنگ و دستگاه مهدوی یک نعمت الهی است و باید قدر این فرصت مغتنم را دانست و در این حوزه از هیچ کوششی دریغ نکرد.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی