آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 29 فروردين 1398 08:47
با دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

هزینه‌های برگزاری مراسم "روز استاد" به خانواده‌های سیل زده مازندران اهدا می‌شود

 
 
 
 

با دسـتور رئیـــس دانشگاه علـــــوم پزشـــکی مازندران هزینه‌های برگزاری مراسم جشن "روز استاد" به خانواده‌های آسیب دیده ناشی از سیل در استان مازندران اهدا می‌شود‌.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خبری اعلام کرد: روز 
۱۲ اردیبهشت ماه به نام روز معلم و استاد نامگذاری شده و هر ساله به رسم بزرگداشت مقام اعضای هیات علمی و تجلیل از زحمات و تلاشهای آنان در حوزه آموزش دانشجویان و ترویج علم و دانش‌، مراسمی  با حضور اعضای هیات علمی  برگزار و از آنان تجلیل می‌شود.
روابط عمومی دانشگاه در ادامه اضافه کرد: با توجه به بروز حادثه سیل در استان مازندران در آخرین روزهای سال ۹۷ و ایام در همین راستا‌، کمیته‌ای متشکل از نمایندگان حوزه‌های آموزشی‌، توسعه منابع‌، روابط عمومی و روسای دانشکده‌ها و نمایندگان اعضا هیات علمی دانشگاه تشکیل و ضمن هماهنگی با فرمانداری شهرهای آسیب دیده و نهادهای ذيربط، مناطق و خانوارهاي آسيب ديده و نوع لوازم مورد نياز شناسايي شد . به همین منظور و در ادامه این تصمیم در نظر است  لوازم خانگی اعم از یخچال ، اجاق گاز و... از محل اعتبارات برگزاری مراسم تجلیل از استاد در مرحله اول کمکهای اهدایی به دست حادثه دیدگان سیل برسد . بر این اساس کاروان حامل کمک‌های اهدایی دانشگاه همزمان با نشست اعضا هیات علمی به مناسبت روز استاد‌، در روز پنج‌شنبه هشتم اردیبهشت ماه به مناطق سیل‌زده در استان مازندران ارسال و در بین خانواده‌های آسیب دیده توزیع می‌شود‌.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی