آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 02 اسفند 1397 10:15
نساجی مازندران-فولاد خوزستان

اولین پیروزی دور برگشت؟!

 
 
 
 

نساجی از سه بازی پیشین خود که در شروع دور برگشت بازی ها بوده، ۲ امتیاز اندوخته و برای اینکه به اوضاعش در جدول رسیدگی کند، باید فولاد اهواز را ببرد حتی اگر خوزستانی ها تحت هدایت افشین قطبی چهار هفته بی شکست به همراه ۱۰ امتیاز را پشت سر گذاشته باشند.

هر دو تیم به نسبت بازی رفت که فولادی ها روی اشتباهات بارز داوری دو به یک بردند تغییراتی اجمالی داشته اند و مهمترین آن روی نیمکت مربیگری بوده است. مجید جلالی و افشین قطبی تصمیم سازان نبرد حساس فردا در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر هستند.
نساجی برای پیروزی اول خود با جلالی در دور برگشت بازی ها به میدان می رود و فولاد خوزستان هم می خواهد به روند عالی خود تداوم بخشد.

* جدول
نساجی در مکان دهم جدول است و ۱۸ امتیاز بیشتر ندارد در حالیکه فولادی ها ۲۶ امتیازی بوده و در مکان ششم جدول حضور دارند.

* سیستم
نساجی باز هم ۲-۴-۴ بازی می کند و با دو هافبک دفاعی، ترکیب فولاد در زمان قطبی ۳-۴-۳ شده و این تیم کاملا تهاجمی به میدان می رود.

* بازیکن کلیدی
نساجی روی آمادگی سجاد آشوری به عنوان بازیکن گلساز و حمله ور کننده تیمش حساب می کند و محمد آبشک با توانایی توپگیری و ایجاد نظم و تعادل بین خط حمله و دفاع مهره اصلی است.
لوسیانو پریرا خطرناکترین بازیکن فولاد است که ۷ گل برای تیمش زده و هر لحظه بوی گل می دهد اما بازیکن محوری تیم حسن بیت سعید است که آزادانه در همه جای زمین توپ می گیرد.

* نقاط قوت
نساجی در دو بازی گذشته خود در خط دفاعی خود آسیب پذیر بود و دو گل به خودی را پذیرفت و در مجموع ۴ گل خورده دارد. در خط حمله هم بازیکنی تعیین کننده و موثر در غیاب محمد عباس زاده مصدوم ندارد.
فولاد تیم پرفراز و نشیبی در این فصل بوده و تداوم ندارد و مرتب نتایج تیم دچار تغییر می شود. این تیم ترکیب خود را نشناخته و هنوز به هماهنگی مورد نظر قطبی نرسیده است.

* نقطه قوت
نساجی در ورزشگاه خانگی به جز بازی اول دیگر نباخت و تحت تاثیر حضور تماشاگران فوق العاده اش عرصه را بر حریفان تنگ می کند.
فولاد با قطبی هم تراکتور سازی را در تبریز برد و هم در جم به پارس جنوبی نباخت. این تیم در بازی های خارج از خانه خوب امتیاز می گیرد.

* پیش بینی
نساجی این بازی را می برد حتی اگر فولادی ها بهترین بازی خود را انجام دهند. آنها زمانی به قائمشهر می آیند که همه تشنه پیروزی و برخاستن از جای خود و جشنی تمام عیار هستند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی