آخرین اخبار :
  • منتشر شده در پنج شنبه, 02 اسفند 1397 10:13

محمود شالویی در ساختمان اداره‌کل ارشاد مازندران ماندنی شد

 
 
 

مجید حسین‌زادگان؛ استاندار مازندران، با اعلام اینکه کار فرهنگی، برای رسیدن به بازدهی مناسب، نیاز به گذشت زمان دارد، از ادامه مدیریت محمود شالویی در حوزه فرهنگ و هنر مازندران حمایت کرد.
تغییر در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد مازندران و آمدن محمود شالویی، همچنان که انتظار می‌رفت، مورد استقبال برخی اهالی فرهنگ و سیاست مازندران قرار نگرفت. 
شالویی که دارای تجربه بین‌المللی و داخلی در حوزه مدیریت فرهنگی است، به گواه اغلب آنهایی که در این مدت با او معاشرت داشته‌اند، فردی اهل فرهنگ و هنر و دارای برنامه و دغدغه است اما کار کردن در مازندران و رسیدن به موفقیت در این استان که سطح مطالبات و انتظارات بالا است، در ابتدا کار را برای مدیرکل جدید ارشاد کمی دشوار ساخته بود.
او البته خود در چند نوبت اعلام کرده بود که برای به ثمر نشستن برنامه‌های فرهنگی باید میزان صبر و تحمل را بالا برد زیرا به زمان بیشتری در زمینه فرهنگ برای رسیدن به نتایج مطلوب احتیاج داریم.
در این میان سکوت خبری موجود در اداره‌کل ارشاد در یک مقطع کوتاه و اینکه اصولا شخص شالویی هم مدیر اهل جنجال و مصاحبه‌های متعدد نبود، تحلیل‌های متفاوتی را درباره او و عملکردش به وجود آورد که گمانه دلزدگی او از کار در مازندران را قوت می‌بخشید.
اخیرا نیز کار به جایی رسید که شایعاتی مبنی بر گزینه‌های جانشین او هم در محافل سیاسی و فرهنگی مازندران به گوش می‌خورد هرچند خود شالویی قویا این حرف‌ها و گمانه‌زنی‌ها را تکذیب می‌کرد.
در این میان دلسوزان واقعی فرهنگی و هنر مازندران که افراد برایشان تفاوتی نداشت و ندارد و تنها به بهبود اوضاع فرهنگی مازندران می‌اندیشند، نگران این انفعال به وجود آمده بودند و طبعا اغلب از مقام عالی استان یعنی استاندار انتظار داشتند که به این ماجرا ورود و آن را حل کند.
مجید حسین‌زادگان هم که خود اهل رسانه و فرهنگ است بالاخره دیروز با اعلام حمایت قاطعانه از محمود شالویی و اعلام این نکته که باید به همه مدیران دلسوز فرصت داد و به آنها کمک کرد تا روند توسعه استان در تمامی حوزه‌ها، شکل مطلوبی به خود بگیرد، از ادامه مدیریت محمود شالویی در ساختمان فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد.
«خبرشمال» هم ضمن احترام به نظر مقام عالی استان و با تاکید بر اینکه هدف همه دلسوزان مازندران، توسعه همه جانبه مازندران و مردم فهیم و خونگرمش است، بار دیگر و همان‌طور که تاکنون بدون توجه به اسامی افراد، در حوزه فرهنگ و هنر استان فعال بوده، آمادگی خود را برای کمک به چرخیدن هر چه بهتر چرخ فرهنگ و هنر مازندران اعلام می‌کند. هر چند معتقدیم که نقد اصولی و کارشناسانه، همواره یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت و رسیدن به توسعه است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی