آخرین اخبار :
  • منتشر شده در سه شنبه, 23 بهمن 1397 11:36
علا الدینی، معاون مدیرکل بهزیستی مازندران در آیین افتتاح پروژه اشتغال، مسکن و مهدهای کودک در جویبارخبر داد:

یکهزار و سی صد مورد اشتغال زایی در ده ماهه سال 97

 
 
 
 

آیین افتتاح پروژه اشتغال، مسکن، مهدکودک با حضور علاءالدینی معاون مدیرکل بهزیستی استان، معاون فرماندار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

علاءالدینی، در این مراسم که در چهارمین روز از ایام‌الله دهه فجر برگزار شده بود، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان جویبار ابراز داشت: دستاورد جامعه هدف سازمان در این ایام در حوزه توانمندسازی 164 واحد مسکن و همچنین بیش از 60 پروژه اشتغالزایی بوده است.
معاون مدیرکل بهزیستی مازندران تصریح کرد: در 10 ماهه سال 97، بیش از 375 واحد مسکونی با همکاری بنیاد مسکن و خیرین به خانواده‌های جامعه هدف واگذار شد که کمک‌های بلاعوض و معافیت‌های امتیاز پروانه ساختمان، آب، برق، گاز و همچنین ارائه تسهیلات 25 میلیون تومانی قرض‌الحسنه از جمله حمایت‌های بهزیستی در حوزه مسکن بوده است.
علاءالدینی افزود: در حوزه اشتغال نیز در 10 ماهه سال 97، نزدیک به 24 میلیارد تومان اعتبارات و تسهیلات قرض‌الحسنه توسط جامعه هدف جذب شد و در این راستا تاکنون بیش از 1300 مورد اشتغالزایی صورت پذیرفت.
معاون مدیرکل بهزیستی استان، این سازمان را متولی رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی دانست و تاکید کرد: بهزیستی شریک دردها و رنج‌های جامعه آسیب‌دیده و محروم است و این جامعه آبرومند و با عزت، شایستگی ارائه هر نوع خدمتی از سازمان را داراست.
علاءالدینی همچنین خیران را بازوان ارزشمند سازمان معرفی نمود و اعلام داشت: خیرین پشتوانه و از سرمایه‌های سازمان هستند، چرا که با توجه به حجم و وسعت آسیب‌ها، بهزیستی به حمایت خیرین عزیز نیازمند است.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی