• منتشر شده در سه شنبه, 18 دی 1397 10:43
حسین پور سرپرست مجتمع صنایع چوب و کاغذ مازندران

مسئولیت پذیری و درستکاری ضامن پیشرفت مجموعه است

 
 
 
 

مراسم معارفه مديرعامل شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران صبح روز دوشنبه، در محل اين شركت برگزار شد. در اين مراسم دكتر علي حسين‌پور به عنوان مدير عامل جديد اين شركت معرفي و از زحمات و تلاش‌هاي مهندس  حسين‌زاده بقايي در زمان تصدي سرپرستي اين شركت تقدير بعمل آمد.
در ابتداي اين مراسم، مهندس فتحي نيا نايب رييس هيئت مديره ضمن تقدير از تلاش‌هاي مهندس حسين‌زاده بقايي در زمان تصدي مسئوليت سرپرستي با اشاره به سياست جوانگرايي مجموعه آينده پويا ابراز اميدواري كرد: با تخصص و  سابقه مديريتي درخشان دكتر حسين‌پور شاهد آينده‌اي درخشان براي مجموعه شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران باشيم.
در ادامه اين مراسم، دكتر حسين‌پور ضمن تاكيد بر لزوم اتحاد، همدلي و اقدام و عمل براي برون رفت از مشكلات، توكل بر خدا، كار تيمي، مسئوليت‌پذيري و انجام درست كارهاي درست را در پيشرفت مجموعه چوب و كاغذ مازندران ضروري دانست و بر اعتماد متقابل ميان مجموعه مديريت و كاركنان شركت تاكيد كرد.
در بخش ديگري از اين مراسم مهندس حسين‌زاده بقايي سرپرست پيشين از شركت صنايع چوب و كاغذ مازندران به عنوان سرمايه‌اي ملي ياد كرد و ضمن تاكيد بر تمركز بر توليد و دوري از حاشيه‌ها به عنوان مهم‌ترين ركن شركت‌هاي توليدي، حفظ توليد را زمينه‌ساز حفظ اشتغال دانست. گفتني‌ست دكتر حسين‌پور، پيش از اين مديريت مجموعه سيمان مازندران را بر عهده داشتند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی