• منتشر شده در پنج شنبه, 22 آذر 1397 11:57
مدیرکل راه و شهرسازي مازندران در جلسه شوراي اداري، اولویت نخست اين اداره را عنوان کرد:

اتمام پروژه‌های نیمه تمام

 
 
 
 

مدیرکل راه و شهرسازی استان در جلسه شورای اداری، اتمام پروژه‌های نیمه‌‎ تمام در حوزه راه و شهرسازی را اولویت نخست دانست.

مدیرکل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل خواستار تسریع هرچه بیشتر در اجرای فعالیت‌های این اداره‌کل و تلاش برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام شد و عنوان کرد: سرعت در عملیات، کنترل در روند اجرایی و هچنین کیفیت عملیات، سه عنصر مهم در فعالیت‌های راه و شهرسازی استان در بخش‌های مختلف است. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره‌كل راه و شهرسازي استان مازندران،  سید محمد نظری، مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به لزوم تعامل رؤسای ادارات در حوزه کاری خود یادآور شد: رؤسای ادارات باید ارتباط مؤثر با مسئولین شهرستانی، شهرداران و نمایندگان داشته و با درایت و تیزبینی از این ارتباطات برای دستیابی به اهداف راه و شهرسازی بهره‌گیری نمایند.
وی خاطرنشان ساخت: مهمترین عاملی که می‌تواند در تسریع و پیشرفت هر پروژه‌ای مؤثر باشد، نظارت دقیق و حضور فعال بوده لذا از همه مدیران و رؤسای ادارات تابعه و ستادی خواسته تا این مسئله مهم را در اولویت اصلی کار خود لحاظ کنند. مهندس نظری بر انجام خدمتي خالصانه كه رضاي خداي متعال را به دنبال داشته تاكيد و از تمامي رؤساي خواست علاوه بر دفاع از شخصيت و جايگاه اين اداره‌كل، اقتدار در مديريت، صرفه جويي در هزينه‌ها و تعامل با ديگر دستگاه‌هاي اجرايي را در دستور كار خود قرار دهند.
گفتنی‌ست در شورای اداری از زحمات و تلاش‌های صادقانه محمود ذوالفقاری، معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره‌کل که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند قدردانی و سید هاشم حسینی به عنوان معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی معرفی شدند.  همچنین سرکار خانم زینب ایلالی، به سمت سرپرست اداره واگذاری معاونت املاک و حقوقی منصوب و معرفی شدند.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی