• منتشر شده در پنج شنبه, 08 آذر 1397 10:46
امروز جدال نساجی مازندران و سپیدرود رشت در لیگ برتر

دربی شمالی ها

 
 
 
 

محمد رضی-از هفته چهاردهم لیگ برتر هیجانی ترین دربی بعد از
 سرخابی ها پایتخت در سواحل خزر، امروز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد و آنقدر این دیدارحساس و جالب خواهد بود که کمیته داوران را مجاب به قرار دادن یکی از بهترین های دنیا در این دیدار نموده است. حضور دو چهره محبوب فوتبال ایران بر روی دو نیمکت، جادوگر و پسر لالیگایی، به جذابیت این دیدار خواهد افزود.
هیچ تیمی در ایران مانند نساجی برای سپیدرودی ها دراماتیک نیست و دو خاطره یکی تلخ و دیگری شیرین برایشان دارد.
در فصل 88-89 لیگ دسته اول تیم نساجی در هفته ما قبل پایانی در رشت سپیدرود با دو گل مغلوب نساجی چی هاشد تا سقوط شان را به دسته دوم قطعی کند تا یک خاطره بد رابخاطر بسپارند و در فصل 95-96 اینبار قسمت این بود که صعود پسران سپید رود به لیگ برتر طوری رقم خورد که با شکست دادن نساجی بانتیجه 3 بر 2 انجام شد.
 درفصل اخیر لیگ برتر برای نساجی چی ها که سوت های داوری بلای جانشان شد در بقیه ارکان خود از ثبات خوبی برخوردار بودند و در هفته گذشته در سرزمین برزیل فوتبال ایران در واپسین لحظات پایانی سه امتیاز در جیب را با یک امتیاز عوض کردند تا برای اولین بردشان در بیرون خانه چشم به استادیوم شهر قدس در برابر پیکان داشته باشند.
در آن سو در رشت فراز و نشیب زیادی از مدیریت تا کادر فنی دیده شد. از آمدن نادر امپراطور تا نشستن غزال تیزپای حماسه ملبورن تا آمدن مرد محبوب سکوهای عضدی جادوگر فوتبال ایران و نتایج بد آنها تا نزدیک شدن به آرامش که برخلاف نظر ها در خانه در یک دوئل شش امتیازی قافیه را به پسران مسجد سلیمان باختند.  
   مطمئنا این هفته لیگ برتر برای دیدن جدال برادر خوانده ها، پسران ارتش سرخ گیلانی و ببرهای مازنی که به لیورپولی های لیگ برتر شهرت یافتند لحظه شماری می کند و امروز استادیوم شهید وطنی قلعه ببرهای رام نشدنی آبستن حوادث فوتبالی زیادی خواهد بود.

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی