آخرین اخبار :
  • منتشر شده در یکشنبه, 13 آبان 1397 11:38
حسین زادگان از مدیران خواست، در برابر رسانه ها پاسخگو باشند

از رسانه ای که نقد و ارزیابی می کند شکایت نکنید

 
 
 
 

احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری استان با اشاره به این که فرمانداران و مدیران دستگاه ها باید با تعامل و 
هم افزایی، فضای کار و تلاش در مازندران را بیش از پیش تداوم ببخشند، یادآور شد که باید با وفاق و همدلی و بهره‌گیری از منابع و همه ظرفیت‌ها با نگاه توسعه‌ای، مشکلات موجود را از پیش رو برداریم و در بخش‌های مختلف تحرک ایجاد 
کنیم.
سرپرست استانداری مازندران با تاکید بر این که مشکلاتی که به دلیل هماهنگی های بین بخشی بروز کرده طی 48 ساعت به استانداری اعلام تا گره گشایی شود، گفت: فرمانداران نیز در شهرستان ها، اولویت های کاری را شناسایی و اعلام نمایند.
حسین زادگان با بیان این که باید برای مرکبات بازار مناسب تدارک ببینیم و زمینه صادرات مرکبات و کیوی را بیش از پیش فراهم آوریم، عنوان کرد: اتاق ویژه صادرات مرکبات و کیوی برای احصا موانع و مشکلات و ارایه راهبردها در این بخش از سوی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تشکیل شود.
وی، تقویت بخش خصوصی و واحدهای تولیدی را یک ضرورت خواند و با اشاره به این که با تملیک واحدها از سوی بانک‌ها اتفاق مطلوبی رخ نخواهد داد، عنوان نمود: بانک‌های عامل در قالب های مختلف به تداوم و تقویت تولید و اشتغال کمک کنند و واحدهای تولیدی نیز با پرداخت اقساط تسهیلات از بانک ها پشتیبانی نمایند.
سرپرست استانداری مازندران، بر انجام نظارت های هدفمند و دقیق بر بازار و بخش‌های مهم مرتبط از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت در راستای افزایش رضایت مندی مردم تاکید کرد و بیان داشت: تکریم ارباب رجوع بویژه دولت الکترونیک، میز خدمت و سامانه‌های پاسخ گویی بسیار جدی گرفته شود و صرفا نگاه نمادین به آن‌ها نشود.
حسین‌زادگان با اشاره به این که رسانه ها چشم بیدار مردمند و مدیران باید در برابر رسانه‌ها پاسخ‌گو باشند، ابراز داشت: از رسانه‌هایی که در چارچوب کار حرفه‌ای مسایل را نقد و ارزیابی می‌کنند نباید شکایتی از سوی دستگاه ها صورت گیرد و رسانه‌ها نیز باید جانب احترام و فعالیت حرفه‌ای را نگه دارند.
حسین زادگان بر نظارت جدی بر لایروبی انهار و بهره گیری از مصالح موجود در رودخانه ها برای دیواره سازی تاکید کرد و گفت: بیش از 50 میلیارد تومان اعتبار بلاعوض از سوی دولت برای جبران خسارات سیل اخیر اختصاص پیدا کرد و به صورت 100 درصد تخصیص یافت.
/روابط عمومی استانداری

 

 
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی